[#61] Re: Przyczyny upadku firmy Commodore.

@recedent, post #60

Tylko czekałem, aż ktoś wrzuci tu dowód na to, że można(było). He he...

Ale wiadomo, że nie chodziło mi o "wyczarowanie" takiej konfiguracji metodami skomplikowanymi dla przeciętnego użytkownika i bardzo drogimi, lecz o prostą wbudowaną funkcjonalność w podstawową Amigę (rzecz jasna nie w komputer do pokoju gościnnego pod telewizor jak 500-ka czy 1200-ka, a w bardziej przypominający biurowy). Ale jak zaznaczyłem wcześniej, to tylko fantazja, która swoją drogą byłaby niezwykle ciekawa, gdyby wspomniany Escom ją zrealizował.
[#62] Re: Przyczyny upadku firmy Commodore.

@recedent, post #60

W przypadku klasyka wystarczy jedna karta. :)

Najlepszy numer to równolegle pracujące AmigaOS na jednym monitorze i MacOS na drugim. Notabene, ShapeShifeter ma w standardzie możliwość pracy na dwóch monitorach. Pod emulowanym MacOS-em działa nawet "rozszerzony desktop" i możliwość suwania okienek między monitorami.
[#63] Re: Przyczyny upadku firmy Commodore.

@powerzx, post #1

zy ktoś może napisać w punktach jakie błędy zrobiło Commodore (proszę o wypisanie tych błędów w kolejności od największego) .

Ja wiem, dlaczego Commodore upadło,
ale nie mam jak tego udowodnić
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem