[#1] Amanda
na potrzeby internetów

[#2] Re: Amanda

@snajper, post #1

Widzę, że u waści moc czasu do wykorzystania, dlatego popróbuj znaleźć wyjście dla imć Amigi z jej kłopotów, czym zasłużysz na laury po wsze czasy.
[#3] Re: Amanda

@snajper, post #1

Jaka Amanda ? To Anita Doth :)
[#4] Re: Amanda

@ingenic, post #3

Amanda jest na początku, weź odpal klipa. Powinno być Aj_manda
[#5] Re: Amanda

@ingenic, post #3

ciekawe ile taka Anita musi się natańczyć, żeby wyłowić z tego kilka dobrych ujęć. To pewnie jak ze strzelaniem samojebek. Nawet w oryginalnym klipie powtórzone jest co najmniej jedno, a przy tym też jedno jest do pupy.

Widzę, że u waści moc czasu do wykorzystania, dlatego popróbuj znaleźć wyjście dla imć Amigi z jej kłopotów, czym zasłużysz na laury po wsze czasy.


a po polsku jak to będzie?
[#6] Re: Amanda

@snajper, post #5

Jezu żartu nie załapałeś.
[#7] Re: Amanda

@KM_Ender, post #6

to jest 1:1, po tym jak Ty nie załapałeś na gadaczu inteligentnego dowcipu o kalendarium, który recedent musiał Ci tłumaczyć, jako że ja będąc dżentelmenelem przestrzegającym zasad sawułar wiwru, netykiety i innych rzeczy, nie mam zwyczaju śmiać się z panów będących w jesieni życia, więc pominąłem to milczeniem.


Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 18:07:11 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem