[#1] no, panowie... Zaczynamy przedstawienie.
https://twitter.com/realstrictly…/status/1298588645922951174



A jutro 19:15 każden jeden tutej:



🔙🗡🔫🔫🔫

and remember...

OR DIE!



ohhhhh, świat jest piękny, normalnie dałbym buzi selurowi.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 21:53:03 przez snajper
[#2] Re: no, panowie... Zaczynamy przedstawienie.

@snajper, post #1

selur mowi:

NIECH SE TE WSZYSTKIE PREORDERY WSADZA W...... (____O____)
[#3] Re: no, panowie... Zaczynamy przedstawienie.

@selur, post #2

juz sobie to wyobrazam jak w latach 80-tych XX wieku, przychodzi jakis geniusz byznesu i mowi
"wplaccie mi milion dularow na konto, to ja wam za 5 lat zrobie z Amigi krolowa gier"


w ogole skad sie wziela to za nowa moda placenia za obietnice?
[#4] Re: no, panowie... Zaczynamy przedstawienie.

@selur, post #3

pewnie z kickstartera i innych tego typu. Jak by nie patrzeć, to gazetka Pixel powstała dzięki zbiórce na polakpotrafi, 3-płytowa antologia Turrican dzięki kickstarterowi, itp. A ostatecznie Factor 5 to nie są jakieś nikomu nieznane cześki.
ale fakt faktem, że można się nadziać, jak np. ja z Cyberpunkiem 2077 rok temu. Kasa poszła, a CPR sobie leci w *uja.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 23:17:20 przez snajper
[#5] Re: no, panowie... Zaczynamy przedstawienie.

@snajper, post #4

A ostatecznie Factor 5 to nie są jakieś nikomu nieznane cześki.


...a fakt, że Team17 zrobiło wielką kupę odświeżając Superfroga, niczego nie dowodzi. Bo Superfrog zawsze był kupą, tylko potem stał się jeszcze większą. I pewnie w momencie powstawania remake'u nawet nikogo z dawnego zespołu już nie było w tym teamie.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 23:42:29 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem