[#1] Znaki zamiast liter na niektórych stronach
Witam Amigową Brać ma ktoś może pomysł co może być nie tak że na niektórych stronach www (o2-panel i unity jak narazie zaobserwowałem) mam znaki zamist liter. Jak je zaznaczę i wkleję do notatnika to kopiuje prawidłowy text. Sprawdziłem na innych kompach w domu jest ok. Mam Windows 10. Proszę o pomoc.

link
[#2] Re: Znaki zamiast liter na niektórych stronach

@deejayremix, post #1

To wygląda tak jakby przeglądarka używała fonta windings albo innego takiego, który zamiast liter ma różne symbole. Sprawdź w przeglądarce ustawienia fontów, czy czegoś tam nie masz dziwnego ustawionego.
[#3] Re: Znaki zamiast liter na niektórych stronach

@teh_KaiN, post #2

Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i wszędzie to samo. Może gdzieś są domyślne ustawienia wszystkich przeglądarek?
[#4] Re: Znaki zamiast liter na niektórych stronach

@teh_KaiN, post #2

Ogarnąłem dzięki, "windings" podmieniłem fonta w katalogu windows i już jest ok. Dzięki!temat do zamknięcia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem