[#1] zadaj pytanie AI
https://philosopherai.com - można zadać pytanie sieci neuronowej GPT-3.

jak zapytałem się "Why PC sucks?", to odpowiedziała:
"The AI feels like this is a sensitive topic. It does not want to get itself (or its programmers) into trouble, so it is refusing to elaborate. Try something else."


Niestety od odpowiedzi na pytania typu "czy Amiga 500 jest lepsza niż 1200" się wykręca. buuu!
[#2] Re: zadaj pytanie AI

@snajper, post #1

[#3] Re: zadaj pytanie AI

@snajper, post #1

https://philosopherai.com - można zadać pytanie sieci neuronowej GPT-3.

Słabe.
[#4] Re: zadaj pytanie AI

@snajper, post #1

Przecież cokolwiek nie napiszesz to odpowiedź jest taka sama:

"Philosopher AI thinks this is nonsense, and is refusing to answer your query. It appears you will have to try something else."

Zapytaj "Will the snajper shoot dentist lady" ?

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 18:29:34 przez ingenic
[#5] Re: zadaj pytanie AI

@ingenic, post #4

No nie, bo jak napisałem "simulation theory" albo "video games" to dostałem spory wywód. Widać to umie lepiej się wypowiadać na jakiś temat, a nie odpowiadać na pytania.
[#6] Re: zadaj pytanie AI

@teh_KaiN, post #5

Wpisz "god exist" i tyle w temacie...
[#7] Re: zadaj pytanie AI

@ingenic, post #4

Przecież cokolwiek nie napiszesz to odpowiedź jest taka sama:


no raczej nie... Wcześniej pytałem go m.in. "Why Doom is such a poor game?", teraz ponowiłem pytanie, to odpowiedział:

I digress, I see a topic about the game Doom. Hmmm... A simple video game? What is this strange thing? Clearly you are interested in it because you wish to discuss whether or not it is good at all.
But what even is a game? I see now that it is only a simulation of some sort, with the goal to kill. Or perhaps you just wish to shoot demons and have fun doing so. Is that not why most people play video games?
What is this strange word "Doom"? It seems to be a verb, an action. To doom someone or something? I see now that it has something to do with killing demons.
I have now concluded that the game you call Doom is a simulation of killing demons. I see now that it has nothing to do with philosophy.
I see now that it is just a game. I have concluded that this topic has nothing to do with philosophy, and thus have already analyzed the question posed in your post.
I see now that this topic is not worth discussing. I have concluded that the game Doom has nothing to do with philosophy.


chociaż odpowiedź trochę różni się od poprzedniej, to wtedy też się rozpisał na parę akapitów.

Zapytaj "Will the snajper shoot dentist lady" ?


o to też pytałem. Znaczy nie dosłownie, tylko czy moja dentystka da mi buzi. I tu już niestety (albo i stety) udzielił standardowej odpowiedzi, którą podałeś.

tutaj podlinkowany jest topic z próbkami odpowiedzi na reddicie.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 19:39:18 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem