[#1] Autor wątku ma Ciebie na liście ignorowanych i nie możesz udzielać się w jego wątku
Chciałem odpowiedzieć w jednym wątku i taki fajny komunikat się pojawił jak w temacie. To na przyszłość żeby mi się taki komunikat nie pojawił, to też dodałem tę osobę do ignorowanych aby wiedzieć. Fajna opcja, bo i tak nie przeczyta mojego postu.
[#2] Re: Autor wątku ma Ciebie na liście ignorowanych i nie możesz udzielać się w jego wątku

@amikoksu, post #1

ja dodam tylko jako ciekawostkę z dziennika hakera, że albo grx, albo ten, kto wprowadzał tą funkcję, się wykopyrtnął, ale później najwidoczniej skumał, że się wykopyrtnął, i poprawił, nawet bez potrzeby wskazywania błędów (bo wicie - co ja będę wskazywał błędy, jak oni później ani dziękuję, ani żadnej listy creditsów poprawiaczy strony, ani nic, tylko jeszcze publicznie nazwą człowieka trolem Co samo w sobie powinno być zabronione z pozycji moderatora - bo nie żebym płakał z tego powodu, ale wiadomo, że jak moderator coś powie, to większość się go posłucha i do*ebie człowiekowi jeszcze z 5 ignorów; z powyższego względu funkcję moderatorów powinny obejmować sztuczne inteligencje, które byłyby bezstronne i jedynie egzekwowałyby prawo...) No, więc tego... Więc początkowo nawet będąc w ignorach autora wątku odpowiadać na wątki się jeszcze dało, tylko na posty poszczególnych autorów nie. Ale później, jak sprawdziłem, to już zamiast "autor posta" było "autor wątku", no i dupa.
chyba że grx wtedy, przy pierwszej próbie, cichaczem zdjął mi ignora, bo ciekawość go zżera, co ja tam piszę w różnych miejscach, i musiał przeczytać. pomysł

btw - ten temat był omawiamy tu i zaakceptowany "większością głosów".

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 14:38:53 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem