[#1] Kogo przyjmują do Policji?
Tak nieudolnej interwencji dawno nie widziałem. Czy to wina tych panów z filmu, szkolenia, naboru, czy nagonki medialnej? Po co nam policja? internencja

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 11:12:34 przez KM_Ender
[#2] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #1

AHAHAHAHHAAAHHAHA.... Smiech Smiech Smiech Smiech

"W instrybutor zebys nie strzelil !!!!!" Smiech
[#3] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@selur, post #2

Pytanie całkiem serio. Dwóch uzbrojonych i przeszkolonych policjantów nie potrafi zatrzymać kierowcy w aucie, to po co nam taka Policja? Kierowca mnie zabije, bo oni czekali na wsparcie? Kogo psychologa, proboszcza, grupy z FB. Ciekawe co zrobi Policja z nimi? Zamiotą sprawę czy wydalą/zdegradują. No sorki, wstyd na cały świat.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 12:44:46 przez KM_Ender
[#4] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #3

Ciekawe co zrobi Policja z nimi? Zamiotą sprawę czy wydalą/zdegradują.


przeniosą do innej para... Znaczy się komendy. OK
[#5] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #3

ze 40% Polakow jak nie wiecej, to totalne imbecyle umyslowe i to sie tyczy KAZDEJ dziedziny zycia w tym kraju.

A wine za to ponosza rzady od czasow PRL az do dzis !
A oto i efekty... ok, racja
[#6] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #3

Przysłali zapewne tych od wlepiania mandatów za picie piwa w plenerze, brak namordnika itp. Dziwne wogóle, że mieli broń.
[#7] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@amikoksu, post #6

Dobrze, ze sami się nie postrzelili...
[#8] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #1

A przyjmują takich i owakich
[#9] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@ingenic, post #8

Zaczyna się tłumaczenie, że z takiej broni to oni nie mogą zatrzymać auta, tak to tylko na filmach. To niech mają na stanie długą, co za problem. Radiowóz powinien mieć z przodu taran jak te w USA.
[#10] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #9

To do mnie bardziej przemawia. Tylko czy złe szkolenie, będzie mi robiło różnicę jak to będzie mnie dotyczyć.

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 19:05:56 przez KM_Ender
[#11] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@KM_Ender, post #10

[#12] Re: Kogo przyjmują do Policji?

@selur, post #2

A ty wiesz, że będzie konkurs strzelecki o złoty instrybutor w TV mówili.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem