[#1] INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
Chciałbym wyłowić pare gier dla dobrego gracza.
Poniżej Shogo Mobile Armor Divisdion. Szkoda, że na A1200 raczej nie ma co liczyć. Trzeba by dołożyć 3dfx Voodoo 2.
[#2] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@mrcha_67, post #1

ja tą grę przeszedłem na A1200
2
[#3] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@michal_zukowski, post #2

Bez żadnego turbo? Wygląda dość ,bogato'.
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#6] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@Rafał A-3000, post #3

oczywiscie że z turbo, ale to chyba normalne że do amigi dokupuje sie turbo
1
[#7] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@michal_zukowski, post #6

Niektórzy z biedą dokupują 512kb ram aby ich A500 miała 1 MB i była na topie.
[#8] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@mrcha_67, post #1

Ja Shogo Mobile Armor Divisdion przeszedłem na A500. Niestety mam dvd-ripa pociachanego na dyskietki i mało komfortowo się gra, bo wyszło 3281 dyskietek i dużo trzeba pstrykać na goteku w trakcie gry.
7
[#9] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@mrcha_67, post #1

Grałem na A1200 i na A4000D.
[#10] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@mrcha_67, post #1

[#11] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@mrcha_67, post #1

Od razu widać kto miał przerwę od Amigi w drugiej połowie lat 90 i nie za bardzo ogarnia co na Amigę zostało wydane a co nie.
4
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#19] Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców

@recedent, post #11

Od razu widać kto miał przerwę od Amigi w drugiej połowie lat 90 i nie za bardzo ogarnia co na Amigę zostało wydane a co nie.


ja pi*****ele!

Kilka lat temu kupiłem Shogo w wersji pecetowej właśnie po tym, jak zobaczyłem amigowy port tej gry, zawarty w dostępnej w Aminecie relacji z targów amigowych w Kolonii w 2001. /pix/mpg/vd-ami2k1_eng.mpg (od 13 minuty)
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: INNE ...fascynujące gry dla Amigowców
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem