[#1] co ten komar?
siedzi tam już od kilku dni i nie rusza się z miejsca. Może go niechcąco przeprogramowałem, paląc kadzidełka ze specjalnym preparatem dla oczyszczenia umysłu, i od tej pory komar tkwi pogrążony w medytacji?
(zdjęcie niewyraźne, bo se leżę i nie chce mi się wstawać, a on daleko jest).

a może to googlowo-fejzbokowy komar szpiegujący? ukryty




Ostatnia aktualizacja: 14.11.2021 12:54:26 przez snajper
[#2] Re: co ten komar?

@snajper, post #1

zdaję relację z dalszego przebiegu akcji.
otóż komar ze ściany w końcu sobie odfrunął i nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa. W międzyczasie pojawił się inny sukinkomar, taki całkiem spory, o:



powyższa fotografia została wykonana rankiem i do tej pory tam siedzi (komar siedzi). Komary w dalszym ciągu nie przejawiają zachowań ofensywnych. Wczoraj z rana znów potraktowałem je magicznym dymem od indyjskiego dziadka.

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2021 22:50:25 przez snajper
[#3] Re: co ten komar?

@snajper, post #2

Dziennik komarowy. Czwartek, 18 listopada 2021, godzina 8:51
oszołomiony doświadczeniem prawdy o wszechświecie komar pozostaje w bezruchu. Przez ostatnie 24 godziny doznany szok pozwolił mu jedynie na przesunięcie się o dwa milimetry w prawo, a nadal jeszcze nie otrzymał kolejnej dawki indyjskiego dymu. W dalszym ciągu wszystkie komary przebywające w mieszkaniu przejawiają nastawienie pokojowe.



(telefon dla poświadczenia daty, że nie oszukuję)

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2021 08:53:05 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem