[#1] czy. 🛍
czy na torebce z Baltony idzie coś zarobić? W sensie jakąś większą sumkę. Bo nie wiem czy wyrzucać, czy może to jest biały kruk dla kolekcjonerów takich symboli epoki i jestem potencjalnym milionerem.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2021 12:54:20 przez snajper
[#2] Re: czy. 🛍

@snajper, post #1

Ty powinieneś założyć sobie fanpage i tam zamieszczać Twoje problemy o komarach, muchach, torebkach z Baltony lub Pewexu oraz nagich paniach manga. Miałbyś potężną armię dyskutantów.
3
[#3] Re: czy. 🛍

@mailman, post #2

nie no, do fanpejdża to trzeba mieć fanów, jak Hexmage. Mi to nie ma za co bić oklasków i nik by mojego bloga nie czytał. Więc nawet jakbym na koniec chciał powiedzieć "ale spokojnie, panowie. Nie schodźmy z tematu, którym jest [werble] MAGAZYN [cykanie świerszcza]", to tak nie ma do kogo. Smuteg,

P.S. Z Pewexu też mam, i z Cepelii. Tobie to mógłbym nawet dać jedną gratis, bo Ty chyba lubisz chodzić z torbami na głowie (jak sięgam pamięcią do fotografii w Komu Piwo).

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2021 23:30:44 przez snajper
[#4] Re: czy. 🛍

@snajper, post #3

Uwierz mi, znalazłbyś fanów. Na świecie i w internecie jest cała masa takich "przypadków".
[#5] Re: czy. 🛍

@mailman, post #4

kiedyś miałem, jak gimblog działał. To były piękne czasy. Nawet za swe nieocenione zasługi i wiedzę dostałem raz płytę Letnie Hity Bravo (ale jako człowiek o dobrym sercu przekazałem ją potrzebującym). Dziś nawet jakbym chciał, to są inne priorytety w życiu. No i ludzie by się dziwnie patrzyli. :S Bo mimo że do stękającego dziada, który robi publiczny bulwers, bo mu się wyraz źle skojarzył, nadal mi daleko, to w pewnym wieku już tak po prostu nie wypada. Ale nie chwaląc się, na Mistrzach Internetu to byłem już wielokrotnie, tak że powinniście być dumni mając mnie w swoich szeregach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem