[#1] Wasza opinia: Najładnijszy komputer retro poza amigą?
Tak z ciekawości, w jednym z wątków poruszono temat super designu amigi. Jaki ze starych komputerów waszym zdaniem wyglądał najlepiej? Najlepiej wklejcie zdjęcia. A, i nie chodzi o ilość softu, o to jaki jest rzadki - po prostu najpiękniejszy waszym zdaniem z komputerów.


Ja zacznę.
Sharp X68000 - Cudo.


[#2] Re: Wasza opinia: Najładnijszy komputer retro poza amigą?

@Ralpheeck, post #1

CDTV. Według niektórych nie zalicza się do Amig. Ewentualnie Spektrum.
1
[#3] Re: Wasza opinia: Najładnijszy komputer retro poza amigą?

@Ralpheeck, post #1


Shuttle SS51G - i nawet Voodoo 5 AGP wejdzie do środka
[#4] Re: Wasza opinia: Najładnijszy komputer retro poza amigą?

@gerul, post #3

[#5] Re: Wasza opinia: Najładnijszy komputer retro poza amigą?

@Ralpheeck, post #1

Commodore plus4
[#6] Re: Wasza opinia: Najładnijszy komputer retro poza amigą?

@Stoopi, post #5

Owszem IMO to najładniejszy Comodorek. :)

Ale o urodzie kompów był już kiedyś wątek.
https://www.ppa.pl/forum/komentarze/38829/amiga-500-maszyna-ktora-wyprzedzila-swoja-epoke#m616071

Ja do swojej wypowiedzi tam dodałbym jeszcze jednego kompa którego istnienia wtedy nie byłem świadom. Oric Atmos z tą droższą klawiaturą, bo tańszy przypomina Timexa. Parametrami nie olśniewa ale...

1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem