[#1] panowie, sprawa jest poważna. ⚠
bo potrzebuję baterię wannową 3-otworową. Żeby była ładna, miała dość długą wylewkę (min. 20 cm), perlatora i żeby było widać, że to nie tandeta jakaś chińska, co się jej zaraz wąż przedziurawi i zacznie lać pod wannę, tylko elegancja żeby była i najnowsze trendy światowe❕ No i żeby nie kosztowało miliarda, tylko tak najlepiej do 500 złotych polskich. Teraz Wam naświetlę moje preferencje.

takie coś bardzo by mi się podobało, tylko że właśnie - to jest bardzo krótkie, bo raptem 14cm, to to mi będzie ciekło po ściance. :/

to w ostateczności, bo wygląda jak kran w zlewie.

ta by była spoko, ale nie ma perlatora :/

a takie coś zasadniczo wygląda prawie identycznie jak obecna. Tyle że kosztuje kupę forsy, a do tego prysznic mnie siem nie podoba.

macie jakieś pomysły spełniające w/w kryteria?
[#2] Re: panowie, sprawa jest poważna. ⚠

@snajper, post #1

[#3] Re: panowie, sprawa jest poważna. ⚠

@selur, post #2

no ok, ale mi chodziło o baterię wannową, a nie o nowe buty dla Ciebie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem