[#1] co Wy za szopki odstawiacie z tym gifem?
hakuję PPA i otwieram se toten gif mianowicie: icon_super.gif
...
później chcę wyedytować w gimbie i... "Piksele nie maja ksztaltu prostokatnego. Obraz moze wygladac na zgnieciony".
No ok, niech se wygląda, wali mnie to! Jak nie umiecie zrobić prostokątnych pikseli, to nie mój problem... To klikam OK. A tam... Jedna warstwa. Koniec. x|



ale to nie koniec. Bo po dwukliku w eksploratorze windowsowa wyświetlarka wyświetla... Lewą połowę gifa.
ENYŁAN KER TU EKSPLEJN??
co to za niekompatybilne gify mają się być? Że co Wy sobie tu wyobrażacie?



P.S. oczywiście ja, jako haker, sobie z tym potrafię poradzić z palcem w nosie, bo mam hakerskie narzędzia typu Wirtual Dup i mogę se takiego spartaczonego gifa z dwoma palcami w nosie rozbić na części pierwsze. Ale to Was w żaden sposób nie usprawiedliwia.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2022 19:17:18 przez snajper
[#2] Re: co Wy za szopki odstawiacie z tym gifem?

@snajper, post #1

w eksploratorze windowsowa wyświetlarka wyświetla... Lewą połowę gifa.

Jakiś niekompatybilny windows posiadasz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem