[#1] windows 11 22h2 - nie da sie ustawic paska na gorze ekranu??????
Czesc,
wlasnie zrobilem updejta do wersji z tematu i klops - ten sposob co dzialal z podmiana "03" na "01" w regedit juz nie dziala - tzn po restarcie explorera wraca tam numer 03 i taskbar siedzi na dole ekranu !!!

Czy ktos moze to potwierdzic ? (bo wciaz mam nadzieje ze to tylko u mnie...)

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2022 06:53:09 przez pch
[#2] Re: windows 11 22h2 - nie da sie ustawic paska na gorze ekranu??????

@pch, post #1

tak, nie ma - wcześniej to był "hack" a właściwie "śmieci" z poprzedniej iteracji kodu, w nowej wersji windy to posprzątali i nie działa. Niestety, bo też wolę mieć pasek na górze.

Możesz się poratować tym ustrojstwem https://github.com/valinet/ExplorerPatcher (z prawej strony w releases kliknij i tam sobie pobierz) - przy okazji ma parę innych fajnych ustawień. Nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, ale to jedyna droga poza revertem do win10.

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2022 08:56:05 przez teh_KaiN
[#3] Re: windows 11 22h2 - nie da sie ustawic paska na gorze ekranu??????

@teh_KaiN, post #2

Dzieki, dziala OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem