[#1] Indianin Brzdąc 🤠


siedzi, pije i chrupki komentujcie!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2022 06:23:17 przez snajper
[#2] Re: Indianin Brzdąc 🤠

@snajper, post #1

A jakie inne serie wolelibyście wskrzesić? :)

Ja jestem za Kevin sam w domu, ale w stylu 1 i 2 a nie jak 3 i 4. ;)
Albo I kto to mówi. bo 3 części to za mało. :)
[#3] Re: Indianin Brzdąc 🤠

@snajper, post #1

No cóż, z jednej strony sentyment - pierwsze części oglądało się w klubie audio-video (salka z krzesłami na 20-30 osób i "video" podpięte do telewizora typu Rubin. Z drugiej... Harrison Ford wielkim aktorem był i klątwa sequeli. Ale taki mamy klimat, bilety pewnie będą tańsze niż na Metallike. szeroki uśmiech
[#4] Re: Indianin Brzdąc 🤠

@ZbyniuR, post #2

może Akademię Policyjną. Ale to w sferze marzeń, bo znając życie, pewnie zebraliby jakichś młokosów do nowej ekipy i z dawną serią miałoby to wspólne tylko tytuł. Była zresztą ponoć w produkcji część ósma parę lat temu, po raz któryś, i słuch po niej zaginął. Może to i lepiej. Jak już chcą robić sequele, to niech miętolą dalej tych wszystkich x-menów i gwiezdne wojny, bo z tych pierwszych i tak zawsze była kupa, a drugie mają wiernych fanów, którzy łykną wszystko.

ciekaw jestem, jaką fabułę miałby Powrót do Przyszłości 4. W dzisiejszych czasach, kiedy praktycznie wszystko, co ukazano w części drugiej, jest już dla nas chlebem powszednim (lub przynajmniej można mieć pewność, że niebawem będzie). Może znów, zamiast skakać w przyszłość, cofnęliby się x lat do innej epoki. Ale bez Michaela J. Foxa to byłoby też słabe. buuu! Nawet jeśli kiedyś te wszystkie komputry pozwolą na stworzenie takiego sequela wykorzystując dawny wizerunek i głos aktorów, to to już nie będzie to samo, panie. buuu!
[#5] Re: Indianin Brzdąc 🤠

@snajper, post #1

Skoro na potrzeby tego filmu udało się go komputerowo "odmłodzić" to czemu nie posłużyli się tym samym trickiem tworząc "Gwiezdne Wojny: Han Solo"? Dzięki temu tamten film mógłby być tylko słaby, a tak to jest beznadziejny.
[#6] Re: Indianin Brzdąc 🤠

@recedent, post #5

widocznie gwizdane wojny jadą po taniości. Tak jak mówiłem - fani łykną wszystko. Still better than superman z wąsem.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem