[#1] małpowe wysypisko 🐵
taka ciekawość.



nie będę udawał, że wiem, o co cho, więc posłużę się cytatem. A nawet kilkoma.

cytat pierwszy: "[ wysypka małp ] Jest dostępna jako jedna z przygód w sea of thieves. Grze MMO o piratach. Sam dodatek można przejść w single player lub w kooperacji 1-3 graczy. Same gra jest płatna ale dostępna w game pass ultimate za darmo. Można wejść na waleta że tak ujmę i przejść ją i tylko ją zaraz po samouczku".

cytat drugi: "pamiętam jak jako dzieciak przemierzałem sobie uliczki wyspy Męlée. Jak ucieszony byłem znajdując nowe lokalizacje i jak strasznie zawiedziony jak nie udało mi się wejść w jakąś uliczkę bo gra tego nie przewidywała.
No więc dziś powiem wam - że można !".

cytat trzeci: "W współpracy z twórcami Monkey Island jest tam stworzona przygoda która umożliwia poznanie przygód Guybrusha pomiędzy częścią drugą a 3cią".
----------------------------------------------------------------
po przeczytaniu powyższych zrodziły się we mnie pewne nadzieje, jednak ujrzawszy to 3D, nadzieje przeobraziły się w odruch wymiotny. wymiotuje Niemniej może jakiemuś małpiemu fanatykowi gra podejdzie.

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2023 21:36:03 przez snajper
1
[#2] Re: małpowe wysypisko 🐵

@snajper, post #1

Czyli ten dziadyga to jest ten sam chłopaczek ze starych części?
[#3] Re: małpowe wysypisko 🐵

@ZorrO, post #2

na to wygląda. Nie grałem w żadną z kontynuacji, więc nie wiem, jaki on ma tam głos (bo pewnie jakiś ma) - ale ten tutaj średnio mi się klei z przedstawionym na filmie wizerunkiem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem