[#1] o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?
na gieldzie PPA pojawily sie smieszne ogloszenia z czarna myszka do Amigi za pierdylion cebulionow

jestem ciekawy o co poszlo, ktos wie ?
[#2] Re: o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?

@selur, post #1

przecież masz napisane. Ta mysz jest wyjątkowa, bo trzymał ją XTD i PROTAS oraz Lama... Lambda... łotewer.
nie wiem co prawda, czemu ogłoszenia są od dwóch różnych osób, ale może akurat na tym party trzymali dwie czarne myszy.

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2023 15:32:53 przez snajper
1
[#3] Re: o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?

@snajper, post #2

ale to wlasnie wyglada na trolling... ja sie pytam co bylo zrodlem tego trolingu.
[#4] Re: o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?

@snajper, post #2

HOŁDYS dopisz jeszcze że macana też była przez Cezarykl, który ci ją zwędził jak poszedłeś do mięsnego.
[#5] Re: o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?

@snajper, post #2

Relikwie ;d
[#6] Re: o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?

@selur, post #3

ale to wlasnie wyglada na trolling...

To samo pomyślałem, choć w dobie szaleństwa cenowego w dziale Giełda może to po prostu szukanie jelenia? A nuż, widelec jakiś się znajdzie i kupi.
[#7] Re: o co chodzi z ta czarna myszka do Amigi ?

@diobou, post #6

z gdakacza:

10:04 HOŁDYS
1500 zl za A500+ :D :D:D no niektorzych to pogrzalo czemu od razu nie 3K

6 minut później ogłoszenie na giełdzie, więc wnioskuję, że to stąd. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem