[#1] heygen
kolejna odmiana ej-aja - Heygen umożliwia tłumaczenie filmów o rozmiarze do 500 MB.
https://www.heygen.com/



[#2] Re: heygen

@snajper, post #1

Ja pierdzielę, to jest świetne. Jestem w szoku.
Chociaż mam wrażenie ze te głosy niby podobne ale tak nie do końca.
Chciałbym zobaczyć oryginały.
[#3] Re: heygen

@snajper, post #1

Generalnie nic takiego. Chciałbym takie coś zobaczyć na żywo. Mnie już nic nie zadziwi w światku wirtualnym - nienamacalnym. Natomiast poziom manipulacji wszedł na wyższy poziom. Jeśli ktoś wierzy we wszystko co gadają na ekranie (a przynajmniej pewnym ludziom, środowiskom), to tylko współczuć.
1
[#4] Re: heygen

@ZorrO, post #2

imho Arnold brzmi jakoś wieśniacko.
co by nie mówić, dzięki takiemu rozwiązaniu przynajmniej będziemy mogli pożegnać erę dubbingów jak z niemieckiej telewizji.
[#5] Re: heygen

@snajper, post #4

Chyba dożyjemy epoki gdy dowolnie będziemy mogli sobie wybrać obsadę w gotowym filmie, równie łatwo jak łatwo możemy wybrać poziom głośności czy jasność ekranu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem