[#1] redbubble
czy ktoś z państwa dysponuje kontem na redbubble.com i/lub orientuje się, w jaki sposób nawiązać tam korespondencję z którymś z twórców? Potrzebuję tego na gwałt, bo nie chcę gwałcić kopyrajtów, a nie widzę tam nigdzie takiej opcji. Była tylko możliwość wysłania słówka podziękowania przy składaniu zamówienia, no ale nie wysłałem słówka i teraz d.pa blada...

/edit
w sensie google po wklepaniu stosownego zapytania podaje:
Here's how to contact an independent artist on the Redbubble site through Bubblemail:

1. Sign up for a free Redbubble account.
2. Click the Message button in the artist's profile.
3. Send a nice message to the independent artist with your request.

tyle że ja tam żadnego buttona nie widzę. W sumie to bardziej pytanie do redbubblowego helpdeska...

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2023 21:37:33 przez snajper
[#2] Re: redbubble

@snajper, post #1

W sumie to bardziej pytanie do redbubblowego helpdeska...
I dlatego napisałeś je tutaj. To logiczne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem