[#1] Teto Art 🧡
dobre, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomysł iście genialny.
niestety po trochu rozsynchronizowuje się. :/ Chyba jedyną opcją jest zwiększenie tempa na maxa i w miarę postępu Teto nanoszenie poprawek. W title tracku ten problem nie występuje, jedynie pierwsze 2 czy 3 patterny stopniowo wymagają ręcznej regulacji Teto.



Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 18:25:08 przez snajper
[#2] Re: Impossateto!

@snajper, post #1

W "Cyberpunk 2077" jest w jednej stacji radiowej utwór w stylu Twojego fetyszu (a może hobby). Może Ci się spodoba.
[#3] Re: Impossateto!

@mailman, post #2

mam uraz do Cyberpunka, odkąd wyrolowali ludzi składających preorder, wśród których miałem nieprzyjemność się znaleźć. Późniejsze wielokrotne odkładanie premiery zdołało, mimo całej reklamy, jaką zrobił im Keanu, wywołać we mnie chroniczne zniechęcenie do CDPR i do teraz nawet nie zainstalowałem tej gry.
[#4] Teto Art 🧡

@snajper, post #1

Teto pikslart w pełnej krasie. ( ş ͜ʖ͡ş)
ponieważ Teto 16x16 nie istnieje, a Minniat woli grzebać w kamieniach, postawiłem sobie wyzwanie taką stworzyć. Przyznam, że całkiem fajna z tym zabawa - przynajmniej kiedy ma się gotowy trzon do ociosania. No ale w końcu zabawa z Teto nie może być niefajna.
Po lewej materiał wyjściowy, a ostatnie osiągnięcie to 19x19 (oryginał 21x39). Zasadniczo wystarczy już udziabać jej jeden piksel pośrodku, dwa po bokach.




jako bonus Teto zatańczy Nekomimi Switch loop ʕ•ᴥ•ʔ, który skleiłem sobie wczoraj z videa źródłowego po jego załataniu niewybrakowanym dźwiękiem.



Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 18:28:30 przez snajper
[#5] Re: Teto Art 🧡

@snajper, post #4

To tera dawaj gierkę, najlepiej na Amigę. C znasz, to ACE'a łykniesz w tydzień. Pomogę!

Wtedy będziesz mógł na legalu zaspamować tetogierką w strefie twórców, pojawi się na głównej i nikt nic nie będzie mógł z tym zrobić. ;)
1
[#6] Re: Teto Art 🧡

@teh_KaiN, post #5

tera to muszę ogarnąć do końca dwa kolejne Top Secrety, a później książkę o ZX i pierwszy numer "Mojego Atari" (chociaż to ostatnie pewnie już zrzucę na barki drugiego korektora, bo jednak wolałbym sobie z okazji majówki nacieszyć się wiosną :P). Jednak kiedy znów znajdę czas i chęci, nie omieszkam się z pomocy skorzystać, dzięki. OK
[#7] Re: Teto Art 🧡

@snajper, post #6

...a jednak sobie jeszcze pomaluję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na koniec dnia poprawki włosów. Wraz z wzorcem.




pomysł na grę oczywiście też jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)




i jak sprawdziłem, ten ludzik z Dyna Blastera nawet nie jest 16x16. 🤨 Też ma trochę więcej.
[#8] Re: Teto Art 🧡

@snajper, post #7

Największy problem to chyba będzie zmieścić się w palecie 16/32 kolorów jeśli targetem ma być OCS.
[#9] Re: Teto Art 🧡

@teh_KaiN, post #8

oj tam. O to będę się martwił później. A 32 to znowu nie tak mało. :)
tymczasem dodałem jeszcze jeden kolorek, trochę urozmaicając odcienie i poprawiając kontury grzywki - czarny zbyt ostro odcinał się od reszty:



z ostatnich dwóch wersji jakoś bardziej podoba mi się pierwsza, nie wiem czemu.

[#10] Re: Teto Art 🧡

@snajper, post #9





aż sam się zadziwiam, że z takiego kloca udało mi się wyciosać aż tak kjut Teto. 😽
(w ostatnich edycjach uciachałem jej po 1 pikselu na bokach górnej krawędzi włosów, bo jakieś takie kanciaste mi się wydawały. I to pomogło, jednak skutkiem ubocznym było wrażenie przytycia Teto od szyi w dół. 🤔 A wystarczyło inaczej ustawić jej łapki. ^_^

w nagrodę puszczę sobie ładną nutkę.



P.S. mógłby ktoś po 20 latach wyedytować ten plaster z emotki, czy co to tam to białe ma reprezentować. wub

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2024 23:19:03 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem