[#1] co Was boli najbardziej?
bo mnie od dziś to:



😭😭😭
Nikt mnie nie uprzedził. 😢 I teraz już nigdy nie wezmę udziału w tym koncercie. 😧
pomijając, że gnojek jeden na początku filmiku rzucił pluszakiem Teto o ścianę. Już sam tytuł nie budził pozytywnych odczuć u wielbiciela Teto, jednak to było przegięcie i w tym momencie wyłączyłem. I dam mu jeszcze łapkę w dół. Toteż wybaczycie brak tytułu i linka.
pocieszam się, że to przynajmniej nie był pierwszy koncert Teto w historii, bo wtedy jedynym rozwiązaniem byłaby już tylko śmierć przez zaduszenie poduszką z Teto. Był drugim. A mógłby nawet być trzecim czy czwartym, gdyby nie wirusy i inne świństwa występujące po drodze.

Czy ktokolwiek podziela mój ból?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2024 23:38:51 przez snajper
[#2] Re: co Was boli najbardziej?

@snajper, post #1

Czy ktokolwiek podziela mój ból?


Pewnie nikt tutaj, ale za to zbiorowo martwimy się o twój stan mentalny A propos bólu ...



Ostatnia aktualizacja: 17.02.2024 14:53:49 przez uroboric_tom
4
[#3] Re: co Was boli najbardziej?

@snajper, post #1

co Was boli najbardziej?


Aktualnie głównie plecy.
[#4] Re: co Was boli najbardziej?

@Drakon, post #3

Brak czasu.
[#5] Re: co Was boli najbardziej?

@Drakon, post #3

Gdy zbliżałem się do 40ki ktoś mi powiedział że po 40ce jeśli nic cie nie boli to znaczy że nie żyjesz. Rozbawiło mnie to. Ale przekroczyłem 40kę i przestało mnie to bawić.
Na szczęście okazało się że to bolą kilogramy a nie lata, a tych pierwszych można sobie odjąć. :)
[#6] Re: co Was boli najbardziej?

@ZorrO, post #5

Kilogramy owszem. Gorzej, jak to coś, czego nie można odjąć...
[#7] Re: co Was boli najbardziej?

@Drakon, post #6

Nowy popieprzony system wartości, który pokochał świat. To, że tak mało uczy się o tym jak dbać o zdrowie i że lekarze w większości idą po najmniejszej linii oporu, czyli piguła i następny proszę. To, że studia nic dziś nie znaczą i w budżetówce marnie płacą. To, że wszystko drożeje tak szybko. To, że nie weszła do produkcji Amiga 6000, zapowiadana w MA. To, że nowe samochody kosztują chore pieniądze. To, że nie wiem, czy dożyję emerytury, a jak dożyję, to czy za nią przeżyję. To, że ludzie w większości myślą, że na wszystkim się znają, choć nie mają pojęcia, o czym mówią, (bo w życiu jednego dnia nie przepracowali na twoim stanowisku) gdy próbują oceniać cię i twoją pracę. Hejt, który jest w necie. Lukrowanie pod postami, gdy ktoś zasługuje na krytykę. To, że przestałem biegać przed maturą. To, że nie ma jeszcze wersji MorphOS-a na x86. Pewnie znalazłoby się coś jeszcze, ale po co.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2024 11:58:57 przez KM_Ender
2
[#8] Re: co Was boli najbardziej?

@KM_Ender, post #7

Nie trzeba mieć NOWEGO auta aby się nim cieszyć.
A wiedzę o zdrowym trybie życia można za darmo znaleźć w necie, tylko trzeba jej zacząć szukać a nie czekać aż sama spadnie z nieba i trafi prosto nam do łba. :)
1
[#9] Re: co Was boli najbardziej?

@ZorrO, post #8

A wiedzę o zdrowym trybie życia można za darmo znaleźć w necie

Ogólnie to mało jeść i różnorodnie. Unikać alkoholi. Przestać palić pety. Chodzić na spacery, trochę się pogimnastykować. Ot cała filozofia.
[#10] Re: co Was boli najbardziej?

@koczis, post #9

Jednak nie cała filozofia. Ważne jest jeszcze wysypianie się i pozytywne nastawienie.
[#11] Re: co Was boli najbardziej?

@snajper, post #1

co Was boli najbardziej?

Mnie nogi kiedy rano muszę iść do pracy
[#12] Re: co Was boli najbardziej?

@ZorrO, post #8

Chodzi mi o to, że za naszych czasów nie uczono, a dziś też tego nie robi się, a później lament, że otyłość.

Co do auta, to kup używkę i nie żałuj. Wolałbym nowe i 20 lat spokoju przy mojej jeździe.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2024 20:15:44 przez KM_Ender
[#13] Re: co Was boli najbardziej?

@ZorrO, post #8

Dawnej ludzie żyli zdrowo, a teraz co niektóry muszą się tego uczyć. Taki to postęp, który powoduje więcej szkód.
1
[#14] Re: co Was boli najbardziej?

@amikoksu, post #13

Jedzenie było inne. Chleb mogłeś zostawić i zrobił się suchy, dziś spleśnieje. Tak samo owoce, kiedyś więdły, dziś są ładne, a w środku gniją. Podobnie mięso. Wszyscy mówią o ekologii, to niech zrobią laptopy telefony z wymiennymi podzespołami. Nie musisz kupić nowe. Auta rozpadają się po 200 tys. km itd.
A co nauki zdrowego odżywiania. Dieta powinna się zmieniać wraz z wiekiem, tak uważam. Nikt tego nie uczy, nie uczy niemarnowania żywności itd.

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2024 10:09:41 przez KM_Ender
1
[#15] Re: co Was boli najbardziej?

@KM_Ender, post #14

Kiedyś był mniejszy wybór i pod tym względem było lepiej. Ludzie nie musieli się edukować, bo jedli naturalnie - nie było tego przemysłowego szitu.

A co do ekologi, to ci co najbardziej drą japy (lewoskrętni) o ekologii to najwięcej przysługują się jej szkodzeniu.

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2024 12:04:03 przez amikoksu
1
[#16] Re: co Was boli najbardziej?

@KM_Ender, post #14

to ja podzielę się swoją obecną dietą
w skład mej diety od lat kilku wchodzą:
głównie: jajka, banany, ryż. Szczegółowo: jajka (kurze, ale zapewne mogłyby być innego ptactwa), chleb bez mąki pszennej w składzie, ryż (preferowalnie brązowy i nietorebkowany), banany, pomarańczki, słonecznik łuskany, migdały, papryczki czili, ser feta, pomidorki, sól oraz magiczne masło po 50 zł za słoik. (Magiczne masło stanowi podstawę diety i jak chcecie być zdrowi, należy zaczynać dzień od konsumpcji łyżeczki magicznego masła). Do tego czasami miodek i mleko - w sytuacjach krytycznych, gdy jednak jakiś bakcyl mnie dopadnie. Może coś jeszcze, o czym zapomniałem. A, no i musztarda tudzież różne sosy 1000 i jednej wyspy. To chyba jedyne, co z definicji zawiera w składzie różne śmieci (aczkolwiek wybieram takie bez czosnku, gdyż czosnek stanowi wbrew pozorom jeden z czynników niepożądanych w codziennej diecie).

P.S. znalazłem właśnie na ebayu pomysł Teraz tylko muszę się oswoić z wizją utraty 200 zł.
/ edit: kurła, 200 zł to dzisiaj jedne zakupy w biedronce. Nad czym tu w ogóle się zastanawiać.



Ostatnia aktualizacja: 22.02.2024 02:11:37 przez snajper
[#17] Re: co Was boli najbardziej?

@snajper, post #16

U mnie dominuje wołowina, wieprzowina, jaja, ryby, nabiał i warzywa. Cukrów niewiele jadam.
Czosnek zły? (ah ci naukofce) Chyba, że się je kilo dziennie ale ze wszystkim można przesadzić hihi. Ale cebula chyba dobra? U mnie codziennie wlatuje jedna czasem dwie cebule.
[#18] Re: co Was boli najbardziej?

@amikoksu, post #17

cebula też niedobra. Podobnie jak kofeina, fluor i alkohol. Tak powiedział majster Sri Akarshana i to jest prawda (tzn. cebula z czosnkiem sprawdzają się nieraz w celach leczniczych, ale wżeranie tego ot tak sobie jest niewskazane). Dlatego od dłuższego czasu stosuję pastę do zębów pozbawioną fluoru i alkoholów. Takie coś jest cholernie ciężko znaleźć, bo wiadomo, że podszyci złem producenci do spółki z big farmą dążą głównie do owinięcia sobie ludzi wokół palca poprzez ich ogłupienie i zmącenie umysłów. Pierwsza pasta spełniająca wymagane kryteria, jaką znalazłem i przez pewien czas stosowałem, niedługo później najzwyczajniej zniknęła ze sklepów i z serwisów aukcyjnych (być może dlatego, że była chyba made in CCCP). Już myślałem, że przepadłem, ale na szczęście znalazłem kolejną i dziś zamówiłem następny zapas. O taka: https://allegro.pl/oferta/pasta-splat-biocalcium-odbudowa-szkliwa-wybielanie-13123363424.

P.S. mój wisior z Teto od paru dni jest już w drodze z Honolulu i dotrze akurat w okolicach moich urodzin. ( ° ͜ʖ͡°) Teraz do kompletu potrzebuję takiego, by w pełni dać wyraz wyznawanym wartościom. Położę go szkieletem do góry, a Teto będzie sobie stać na nim. Już mam wszystko rozplanowane.



P.P.S. propo diety - Teto żywi się bagietkami, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział. wub



Ostatnia aktualizacja: 25.02.2024 15:00:44 przez snajper
[#19] Re: co Was boli najbardziej?

@snajper, post #18

Nie słucham tych wszystkich mędrców włącznie z lekarzami, bo zwariować można co można jeść a czego unikać, a często są odmienne zdania nawet wśród lekarzy hihi. Lata temu przyjąłem sobie jeść nieprzetworzone jedzenie i samemu sobie je przetwarzać bo wiem co jem i tyle.

A to na wisiorku po prawej to wykopane z grobu czy jak?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem