[#1] czy jest na sali pani?
niekoniecznie ładna?
bo potrzebuję pomocy w doborze rozmiaru stroju dla Teto.
tabela rozmiarów prezentuje się tak:



z kolei wymiary Teto prezentują się tak:



i wszystko byłoby fajnie, gdyby problem ograniczał się do wzrostu.
jednak Teto i tablica rozmiarów prezentują i inne wartości, które nie zawsze pokrywają się ze sobą w obrębie jednego wiersza tabeli. No i teraz nie wiem, czym się kierować. Help.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2024 20:43:58 przez snajper
1
[#2] Re: czy jest na sali pani?

@snajper, post #1

Musisz znaleźć tabelkę dla chimer a nie dla kobiet.
2
[#3] Re: czy jest na sali pani?

@ZorrO, post #2

ale to jest chimera kobieta. :/
swego czasu robiłem już rozeznanie w temacie i tu się rozchodzi o mylne rozumienie pojęć "gender" oraz "sex", stawiając między nimi znak równości.
pierwsze tłumaczenie z brzegu z googla:
Sex refers to “the different biological and physiological characteristics of males and females, such as reproductive organs, chromosomes, hormones, etc.” Gender refers to "the socially constructed characteristics of women and men – such as norms, roles and relationships of and between groups of women and men.
1
[#4] Re: czy jest na sali pani?

@snajper, post #1

napiszę dla potomnych, skoro na PPA nikt nie wie. "160 cm" przy S oznacza, że S zaczyna się od 160. 🧐 A to z kolei oznacza, że Teto zalicza się do XS, co pokrywa się i z obwodem w biodrach.

warto też mieć na uwadze, że w przypadku płci pięknej zazwyczaj chest = bust. W sensie cycki, a nie takie bust jak w ghostbusters.

przyznam, że wahałem się z wyborem między S a XS, bo jednak 159,5 to prawie 160. Ale w sumie to dobrze. Będzie na niej ciaśniej leżeć.

a ostatecznie i tak pan(i) sprzedawca/czyni okazał(a) się być na tyle miły/a, że mogłem sobie zamówić na miarę pod Teto. OK yippee
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem