[#1] A kto z Poznania ?
Oczywiscie mam na mysli uzytkownikow klasycznych Amig ... ;)
[#2] Re: A kto z Poznania ?

@selur, post #1

Teraz Ostrowo k/ Gostynia około 70 km od Poznania, czyli kawałeczek i niezłe połączenie. :P

[#3] Re: A kto z Poznania ?

@selur, post #1

W jednym z tematow juz bylo poruszane. Ja siedze na codzien w Poznaniu, wprawdzie nie z amiga klasyczna ale z Amithlonem a to juz bliziutko;) Z tego co wiem to jeszcze z Poznania jest Malin i Mat

[#4] Re: A kto z Poznania ?

@Lorak, post #3

Lorak napisał(a):

> Z tego co wiem to jeszcze z Poznania jest Malin

Malin jest ze wsi jakiejś (ale TESCO mają!), zresztą ja bym się bał odwiedzać. ;]

[#5] Re: A kto z Poznania ?

@Kokos, post #4

Malin jest z Dopiewa pod Poznaniem ;)
Ja jeszcze jestem z Poznania ino że ostatnimi czasy mało się udzielam... Ale na klasyku jeszcze czasami siedzę ;)
[#6] Re: A kto z Poznania ?

@Kokos, post #4

Tesco nie ma, właściwie to nic nie ma :]

[#7] Re: A kto z Poznania ?

@Malin, post #6

Je! Wywołałem Malina z lasu! Co tam? Jak tam? Matura, że Ciebie mało ostatnio na PPA?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem