[#1] Nocleg w Krakowie
Nie wiem czy pojadę na AmiMajówkę ale jeśli już to pociągi wychodzą tak że opłaca mi się dzień wcześniej przyjechać i dzień później pojechać. Są jakieś tanie noclegi w Krakowie? (przyznaje się że nigdy nie byłem).

A może jeszcze ktoś z Białego jedzie ?



Ostatnia modyfikacja: 25.05.08 17:19
[#2] Re: Nocleg w Krakowie

@faguss, post #1

Nocleg znajdziesz raczej bez problemu, Kraków ma największą (podobno) w Polsce bazę noclegową. Jednak warto coś znaleźć wcześniej i zarezerwować. Niestety hotele są dosyć drogie (w okolicach 100 zł/osobę i więcej), tańsze są hostele i schroniska turystyczne. Szukaj w sieci - Google (np. nocleg Kraków) wyrzuca sporo linków, w tym część to specjalizowane wyszukiwarki noclegów (możesz zadać m.in. termin, cenę czy lokalizację).
Zapraszam na Amimajówkę :)



Ostatnia modyfikacja: 25.05.08 17:47
[#3] Re: Nocleg w Krakowie

@wali7, post #2

Dzięki. A tak w ogóle to jaki jest plan imprezy? Co tam się bćdzie działo?



Ostatnia modyfikacja: 25.05.08 18:57
[#4] Re: Nocleg w Krakowie

@faguss, post #1

Ja jadę z Białegostoku. Z tym, że zwykle do Krakowa na imprezy jeżdżę hardkorowo, czyli nocą. Chodzi o to, że bilet turystyczny (60 zł w obie strony!) jest ważny od piątku od 18:00. W dodatku, żeby nie lądować w Krakowie o jakiejś chorej porze typu 3:00 nad ranem, jadę trochę dookoła (to zaleta biletu turystycznego, trasa nie ma żadnego znaczenia). Na tegoroczną AmiMajówkę jadę przez Warszawę i Rzeszów. Z Białegostoku wyjadę w piątek o 18:05, w Krakowie będę planowo o 7:27 rano. Jakbyś chciał jechać ze mną to się dogadamy.

[#5] Re: Nocleg w Krakowie

@faguss, post #1

Są noclegi, nie ma problemu z tym.

Ja mieszkam pod Krakowem akurat, wybieram się na Amimajówkę, jak masz jakieś pytania to daj znać.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem