[#1] AmiParty - lista obecności
Kochani to już 16 maja. Czyli w sobotę. Kto będzie na pewno a kto jeszcze rozważa możliwość przyjazdu? Wpisujcie się. Szacunkowa liczba ludzi pozwoli nam na zgromadzenie potrzebnej ilości stolików, kabli, przelotek, rozgałęźników i Bóg jeden wie jeszcze czego.

[#2] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Ja będe na 98 % :)

[#3] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Ja będę na 100%. Mój mac mini na 95%

[#4] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Obecny!

[#5] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Czy jedzie ktoś z Lublina ?

[#6] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Ja tez się zjawie i od razu pazernie bukuję stolik, co by nie było takiej partyzantki jak na ostatnim PowerDev w Lublinie (chociaż i ścisk niekiedy ma swój urok - w myśl powiedzenia "przytulcie się" :)). Do zobaczenia na AmiParty!!! piwo

[#7] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Będę ;)

[#8] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Pędem przybędem. ;)

Osób sztuk 2 + jeden notebook. OK

[#9] amiSPAM

@flea, post #1

W ogóle to myślę, że w takich sytuacjach jak ta powinno się wykorzystywać (rozsyłać informacje) i promować (powiększać bazę o nowych użytkowników - może by tak pełna integracja PPA.PL?) takie narzędzie jak PAUBASE.

Dorobienie ptaszka pod tytułem - "informuj mnie o spotkaniach", "informuj mnie o spotkaniach w moim województwie" itp chyba nie kosztuje zbyt wiele pracy. ;]

Do tego jeszcze np automatyczna lista obecności generowana po tym jak ktoś potwierdził obecność bądź nie.. ;]

Oj no ja wiem, że fajniej i żywiej na forum zapytać.. ;d

[#10] Re: AmiParty - lista obecności

@MarX, post #6

Oj bo chłopaki nie wiedzieli gdzie uderzyć ( nie to, że komu, żeby nie było ) jakby w porę poinformowali to by się stoliki znalazły w Lublinie. Tak przynajmniej Chaos mi mówił ( i nie, nie byłyby to powyrywane "sztachety" z ławek ) obok Chatki Żaka. Mnie niestety na AmiParty nie będzie (praca w kryzysie pali jeszcze bardziej ) ale życzę wszystkim zajebistej zabawy.

[#11] Re: amiSPAM

@Kokos, post #9

Te administrator zamiast gadać zaproponuj pomoc ppa :)

[#12] Re: amiSPAM

@Artur32, post #11

A co tu administrator, jak słusznie zauważyłeś, może? :)

[#13] Re: amiSPAM

@Kokos, post #9

Pomysł dobry.

a na razie wpisujcie się ręcznie :)



Ostatnia modyfikacja: 12.05.2009 14:40:59
[#14] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

flea napisał(a):

> i Bóg jeden wie jeszcze czego.

Z chęcią podpowiem ;)

[#15] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Może jakieś info gdzie to będzie
[#16] Re: AmiParty - lista obecności

@QkiZ, post #15

http://www.ppa.pl/amiparty.2009,7062;aktualnosci.html
http://www.chal.ppa.pl/info7/index.html

OK

[#17] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Pojawie się (możliwe, że nie sam), tak jak na PowerDev aby pooglądać, podyskutować i miło spędzić czas. Sprzętu nie zabieram, bo nie mam się czym pochwalić póki co.
[#18] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Zgłaszam swą obecność, niestety nie będę razem ze sprzętem.

[#19] Re: AmiParty - lista obecności

@flea, post #1

Zglaszam gotowosc przyjazdu 2 osob :D
[#20] Re: AmiParty - lista obecności

@Kokos, post #8

Erm.. Do zobaczenia na AEM? :)

[#21] Re: AmiParty - lista obecności

@Kokos, post #20

pożyjemy, zobaczymy :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem