[#1] SPOTKANIE KRAKÓW !!!
Moja propozycja jest do kolegów z miasta Krakowa i okolic.

Może zainicjujemy jakieś spotkanie czysto rozgrywkowe ?
Moja propozycja to A500, A600 - do tego powiedzmy jakieś kultowe gry, wystarczy jak będzie nas 5-10 osób. Rozrywka przednia i będzie można pogadać i pograć!

Miejsce do uzgodnienia, może wynajęcie sali w jakiejś szkole ?, Kawiarnia ? Galeria ?

[#2] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #1

! Marek Pampuch ! ... ale spokój mi tu zachować/zachowajmy OK

... dzięki niemu pamiętajcie, ktoś go czytał w gazetach... więc !



Ostatnia modyfikacja: 25.05.2009 11:00:16
[#3] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #1

Na razie wpisujcie się kto jest ZA. Później dogramy szczegóły.

[#4] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #3

Najlepiej przyjedźcie na Amimajówkę w najbliższą sobotę: spotkanie jest w Krakowie, sala jest wystarczająco duża aby ustawić sprzęt i przy nim kilku zainteresowanych graniem (zresztą na Amimajówkach i Amizaduszkach są zazwyczaj ludzie z klasycznymi Amigami i grają). Można też 2-3 h przeznaczyć na granie na klasyku podpiętym do rzutnika.
[#5] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #1

Ja chetnie :)

[#6] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #1

Kiedy?

[#7] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #1

Ja chętnie, ale mam A1200 a nie A500 :P . W Krakowie jestem codziennie.

Tak w ogóle to przyjdźcie na Amimajówkę, ja biorę swojego klasyka to podpeniemy pod projektor przez scandoubler i pogramy.

[#8] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@Katiria, post #6

Ah, 30.05 hmm..być może będę wtedy w Krakowie ;)

[#9] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@Katiria, post #8

No to ja też postuję za 30 maja w sobotę (godzina 11.00 ?), czyli to już za 5 dni. Teraz pytane gdzie można się spotkać - piszcie co macie i co możecie zabrać.

Mój sprzęt: A600 + monitor + okablowanie

Ok 1200 tez dopuszczalne :) tylko proszę tu bez wywyższania się :)

[#10] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@Hubez, post #7

Na Amimajówke bede się starał podbić ale jeszcze nie wiem czy się uda.

[#11] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #9

30 maja, czyli w tę sobotę odbędzie się Amimajówka. Zapraszam - spotkacie się, pogracie (mogę moją A500 wrzucić dodatkowo do bagażnika) i ew. umówicie na jakieś kolejne spotkania. Tym bardziej, że nic nie musicie już wymyślać - sala jest, do tego za darmo. Nie rozumiem dlaczego chcecie urządzać w tym samym dniu drugą imprezę Amigową w tym samym mieście.
[#12] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@wali7, post #11

Dobra proponuję spotkać się na Animajówce i obgadać przy okazji lokalne spotkanie które planujemy!

[#13] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #12

Cześć.
Dajcie znać, jak coś będzie w 2010. ;)
Pozdrowienia.

[#14] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #13

YERZMYEY, no co za niespodzianka :)

[#15] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@OSH, post #14

OSH:

E, no może nie tak całkiem :) Amiga 500 to był mój pierwszy 16-bitowy komputer (kupiony w 1994 i mocno używany). :)
Z bratem do dzisiaj używamy. :)

[#16] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@DoctorQ, post #1

I jak w końcu z tą imprezą?
[#17] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@kwaku85, post #16

Na kolejne majówki/zaduszki nie ma lokalu, bo wali7 zbiera się/zebrał się za wielką wodę. Ma ktoś ma propozycję innej salki do wynajęcia w sobotę na circa 30 osób z darmowym prądem i internetem? OK, może być ewentualnie za niewielką opłatą :)

...no właśnie. Tak myślałem.

[#18] Re: SPOTKANIE KRAKÓW !!!

@recedent, post #17

Przepraszam, a czy do Siemianowic z Krakowa jest za daleko? Tu będzie organizowana już 7 impreza AMIGOWCÓW!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem