[#1] Amigowcy z Trójmiasta
Witam Serdecznie

wczoraj odkupiłem a600 ponieważ prawie poleciała na śmietnik , a kojaży mi się z dziećiństwem ale jest zupełnie goła skąd mogę nabyć do niej workbench tak abym mógł robić cokolwiek dalej z tym komputerem ??

czy jest może jakiś amigowiec z trójmiasta aby sie dogadac , spotkac czy nawet mailami dogadac co do workbencha ? nie ma juz sklepow i komisow z takim sprzetem niestety i nie wiem co robic

podaje mojego maila oraz gg 4463123 , lemongdynia@gmail.com

pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos sie odezwie
[#2] Re: Amigowcy z Trójmiasta

@lemongd, post #1

Ja jestem z Trójmiasta. Jeśli chciałoby Ci się podjechać na Politechnikę, służę wszelką pomocą. Byle nie jutro, bo jestem w rozjazdach.
[#3] Re: Amigowcy z Trójmiasta

@Daclaw, post #2

super , że tak szybko przyszła odpowiedz w takim razie poproszę o jakis kontakt poniewaz ten jest powolny , podaje moj numer telefonu 514-360-336 i jakiegos sms zebym mogl oddzwonic i sie umowic , gg i maila podalem wyzej
[#4] Re: Amigowcy z Trójmiasta

@lemongd, post #3

Masz wiadomość na mailu.
[#5] Re: Amigowcy z Trójmiasta

@Daclaw, post #4

Zgłaszam się i ja, pomogę w razie czego: arfaxat@o2.pl
[#6] Re: Amigowcy z Trójmiasta

@lemongd, post #1

Ja też coś moge pomóc. Wysyłam mejla.



Ostatnia modyfikacja: 21.09.2009 08:17:19
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem