[#1] zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?
Witam,

Czy na dolnym jest jeszcze troche amigowców?

Można by czasem "zlecieć" się w jakimś fajnym miejscu?

Liczę na odzew.

[#2] Re: Dolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Chyba kilku jeszcze jest, na przykład ja jestem z Legnicy, ale mieszkam i pracuje we Wrocławiu. Sprawdź PAUBase.

[#3] Re: Dolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@grxmrx, post #2

Dziwnym trafem ja też jestem z Legnicy i też mieszkam i pracuję we Wrocławiu. :)

Tylko, że nie wiem czy można mnie nazwać Amigowcem, bo mam Pegasosa 2 G4 z MorphOS 2.3, innej ami-maszyny/ami-systemu nie potrzebuję i wcale tego nie żałuję. :D



Ostatnia modyfikacja: 23.09.2009 08:51:23
[#4] Re: Dolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@MDW, post #3

Żałuj, żałuj! Amigowcem już na pewno nie jesteś

[#5] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Wrocław! :)

8-bitowo jestem atarowcem a 16-bitowo amigowcem (choć obecnie 32-bitowo, bo zamiast A500 z początku lat '90 obecnie jest A1200)

[#6] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@Jacques, post #5

Świdnica :)

Więc jednak paru nas jest :)

[#7] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #6

Świebodzice - Wałbrzych z tej strony :)

[#8] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #6

Sroda Slaska - tez niedaleko
[#9] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Oleśnica, k/Wrocławia
[#10] Zlot amigowców na Dolnym Śląsku

@altcomputing, post #1

To jak z tym zlotem? Mogę pomóc w organizacji :) Pokażmy, że na Dolnym Śląsku są amigowcy, nie tylko w PAUBase :) Impreza byłaby nie tylko dla ludzi z tego regionu, ale dla wszystkich chętnych.

[#11] Re: Zlot amigowców na Dolnym Śląsku

@grxmrx, post #10

Ja niestety nie dam rady, matura na karku a juz 3-go.11 próbna z matmy. Chyba że byłoby naprawdę blisko itp.

[#12] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Ja się również piszę :) Od niedawna mieszkam we Wrocławiu (dotychczas Żory), niestety jeszcze swojej Ami tutaj nie przeteleportowałem, ale na spotkanie jak najbardziej się piszę.

[#13] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Kraszowice k/Bolesławca. Ale pracuję w Czechach, więc w Polsce bywam przeciętnie raz w miesiącu. :(

[#14] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Jakimś cudem ten temat mi przemkną, jak coś do skutku dojdzie to MOŻE się zjawie :]

[#15] Re: zDolnośląscy Amigowcy? Jest tam jeszcze kto?

@altcomputing, post #1

Ja jestem z Wrocka.

[#16] Re: Zlot amigowców na Dolnym Śląsku

@grxmrx, post #10

No to organizuj grxmrx. :) Ja chętnie bym zobaczył jak wyglądają ludzie, którzy wiedzą jeszcze co to jest SYS: albo plik disk.info :D

[#17] Re: Zlot amigowców na Dolnym Śląsku

@MDW, post #16

Samemu niczego nie zorganizuje. Wiem, że na pewno przyszłoby kilka osób, ale najpierw chciałbym znaleźć ludzi na miejscu, z którymi mógłbym chociaż wstępnie omówić sens organizowania takiego spotkania/imprezy/zlotu.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem