[#1] szukamy ludzi z oklic zabrza
szukamy amigowcow z okolic zabrza moze sie znajda jakies zagubione duszyczki amigowe.
[#2] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@SzaryWilk, post #1

3 km. dalej to nie za daleko?

[#3] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@SzaryWilk, post #1

PKSem mam jakas godzine jazdy. Vectra 2.0...tez, co z tego ze rozpedza sie do F1, ale wybacz, korki na Slasku sa wielkie ha ha ha :P
[#4] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@Andrzej Drozd, post #3

Zamiast jeździć po dziurach jedź DTŚką ;)

[#5] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@Leon, post #4

He he he, ha ha ha, ja ostanio w glowie mam "ekodrajwing", czyli jezdze na piatce do 60km. Kurde, to sie naprawde sprawdza. ;)
Za kazdym tankowaniem 30 mniej niz oficajlne prognozy. I to jeszcze gazu. :P

Ale co z tego, czasami, 2.0 korci tak bardzo i czasami, i jak da sie po obrotach, to prawie jak przy starcie wahadlowca. Z nieszacowanych 7-8 (bo oficjalnie to 11), robi sie wir do 15-stu.
Ale tylko czasami. :P Ha ha ha

DODANE: A co tam...wracajac do "ekodrajwingu". Raczej nie da sie go zastosowac w malolitrazowkach, bo tam trzeba dawac po "garach", aby po prostu insynuwac ze jest sie w ruchu. :P
Ale przy mocnych silnikach rzeczywiscie to ma sens, jesli chodzi o jak najwyzszy bieg. Ale to "pikuś". Ludzie mocnymi autami za bardzo uzywaja gazu i hamulca. A calosc polega na tym, aby zachowac stala predkosc...kinetyczna? (:P).

Czasami warto zachowac stala predkosc niz wypalac paliwo oraz sprzet w zwiazku z hamowaniem, a pozniej wystartowaniem whadlowca do gory. Ilez to paliwa, stresu, obciazenia, no i w ogole. :)
Oczywiscie temat jest calkowicie Amigowy. ;)



Ostatnia modyfikacja: 27.09.2009 05:34:20
[#6] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@Andrzej Drozd, post #5

..... i jak da sie po obrotach, to prawie jak przy starcie wahadlowca.
To już wiem skąd tyle dziur na jezdni. :)
Za jeżdżenie na pełnej pi...e dostajesz odemnie dożywotniego bana a co. :)
Teraz to będziesz na piechotkę przechadzał się po moim pięknym mieście i przy okazji podziwiał okolice. :P
Ja Ci dam niszczyć moje piękne drogi, kiedyś kupię sobie samochód NG i też będę chciał sobie pojeździć i myślę, że będę miał po czym. :)

Oczywiscie temat jest calkowicie Amigowy.
Pewnie że temat jest całkowicie Amigowy bo tutaj też każdy jeździ ale po ludkach hehe do tego te tuningi sprzętu i komenty co lepsze a co gów..o. co prawdziwe a co nie. Co ja tu już się naczytałem to głowa mała. Co jeden to mądrzejszy i lepsze rady daje. :)

Odnośnie samochodów i spalania to się nie znam ostatni raz to w marcu 99 prowadziłem samochód i sobie obiecałem,
że jak lepsza technologia wejdzie to sobie kupię i do dzisiaj czekam tak jak z Amigą. :D
Szkoda, że patenty Tesli nie weszły w życie i muszę dalej czekać no ale tak to już jest na tym świecie.

[#7] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@Leon, post #6

Nie no, na codzien nie przekraczam 2000 obrotow, unikam dziur (jestem prawie mistrzem jazdy slalomem w zwiazku z dziurami) uzywam gazu, no i pewnie za jakis czas bedzie pompa paliwowa do wymiany. Pompa wstretnej benzyny. Ale w zimie odzyje troche, bo zanim silnik sie rozgrzeje, to na benzynie pochodzi. :)
O, to tez chyba bylo Amigowe. :)


że jak lepsza technologia wejdzie to sobie kupię i do dzisiaj czekam tak jak z Amigą.

No, ja nie wytrzymalem. Alez zawsze to nie AONE/Pegasos. Mysle ze dzieki temu jeszcze wyjde na ludzi. :)

Ha ha ha (to w zwiazku z tematem) Mialem taki pomysl, aby zorganizowac jakas stacje "paliw" gdzies w gorach. Sredni generator napedzony woda (np. malym wodospadem), zasilajacy akumalatory...tylko ze wciaz nie slychac o samochadach zasilanych prądem. Znowu tak jak z Amigami. Heh... :)
[#8] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@SzaryWilk, post #1

Dobra, dosyc zartow, gdzie i kiedy organizujesz Amiipreze.
[#9] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@Andrzej Drozd, post #7

Przecież piszemy na temat a poza tym to SzaryWilk wszystko łyknie :)
Pierwsze wrażenie najcenniejsze jak zobaczy ile komentarzy pod jego tematem to się chłopak ucieszy a to się przecież liczy :)
Ja jestem ze śląska (Nowy Bytom) tak, że piszę w dobrym wątku.
Odnośnie generatora to niewiem czy byś zgodę dostał, każdy by chciał mieć energię za friko.
To samo się tyczy chyba wiatraków choć z roku na rok ponoć coraz łątwiej jest z legalizacją.
A samochody na prąd to w Polsce już są produkowane tylko, że cena dobija.
Trzeba jeszcze poczekać najlepiej parę lat albo samemu wziąść się do roboty.

[#10] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@Leon, post #9

napisz lepiej jaki masz sprzet i czy interesuje cie spotkanie bez ami czy z ami i czy jestes w stanie np zlozyc sie na wynajecie sali ?.
[#11] Re: szukamy ludzi z oklic zabrza

@SzaryWilk, post #10

No i ja jako nowy użytkownik tego forum jestem z Gliwic :)


BTW. kiedy jest najbliższy zlot??



Ostatnia modyfikacja: 18.10.2009 18:37:36
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem