[#1] Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?
Witajcie moi drodzy...

Przed godzinką rozmawiałem z wali7 na temat tegorocznych Amizaduszek. Piotrek nie da rady tego zorganizować, bo niestety za dużo ważnych spraw nagromadziło mu się na głowie. Ja to rozumiem, sam często nie mam czasu na nic, ale nie o tym chciałem.
Podczas rozmowy wpadliśmy na pomysł czy nie zorganizować wyjątkowo Amizaduszek (a raczej chyba Amiferii :) ) razem z kolejnym spotkaniem (piątym) Silesia Amiga Classic Party (SACP) na Śląsku. Impreza miałby się odbyć w Siemianowicach Śląskich (druga, lub trzecia sobota stycznia 2010r) najprawdopodobniej w Domu Kultury "Chemik", gdzie jest naprawdę dużo miejsca (jest nawet sala na 200 osób przy stolikach). Impreza niestety byłaby płatna (my ostatnio płaciliśmy 200zł + VAT), ale możliwe, że będzie trochę drożej (koszty będą do wglądu - faktura/rachunek - nic na tym nie zarabiamy). Jeśli będzie nas tylko 20 osób (z czego prawie połowa stali bywalcy SACP) to koszt kilkanaście złotych na łeb jest chyba do przełknięcia dla większości z nas.
Od dworca kolejowego/PKS w Katowicach jest do DH "Chemik" godzina drogi ... piechotą (kiedyś miałem okazję sprawdzić :D ). W odległości 200m od dworca jest przystanek tramwajowy, z którego dojedziemy tramwajem na pętlę (w około 15 minut) znajdującą się 500 metrów od miejsca planowanej imprezy (wystarczy przejść przez mały park (uwaga na wiewiórki - serio! :D ).
W DH "Chemik" będzie do dyspozycji kuchnia (czajnik elektryczny, szklanki, herbata i Kawa, a nawet woda mineralna niegazowana) oraz toalety. Dookoła (w promieniu 500m od) lokalizacji mnóstwo gastronomii i marketów (Carrefour, Kaufland, Tesco i Biedronka), między innymi pyszny Kebab i kurczaki z rożna (ludzie przyjeżdżają na nie nawet z innych miast), Pizzeria (telepizza), itd.
Może być problem na miejscu jedynie ze stałym dostępem do internetu (jeśli będzie to koszty wzrosną). Chyba, że ktoś korzysta z mobile, to nie będzie problemu.
Ja i *y i tak będziemy organizowali SACP w styczniu więc tak czy owak impreza amigowa się odbędzie. Nie widzimy też żadnego problemu w różnych konfiguracjach sprzętowych, choć rzeczywiście początkowo przy pierwszych imprezach tak zakładaliśmy ;) (Classic only) . Nasza stała ekipa (około 10 osób) i tak przybędzie z "klasykami" więc na pewno świetnie będziemy się bawić, a że jeździmy z naszym sprzętem również na krakowskie imprezy nie widzę przeszkód, które miałyby nam wszystkim popsuć zabawę. Także w tym wypadku wszystkie Pegi, Samanty, MacMini, Efiki mile widziane. W większym gronie będzie lepsza zabawa, zresztą kto ciekawy niech sprawdzi wątek "Pytania do Dinozaurów" ;) .
Dla zainteresowanych podaję lokalizację DH "Chemik" w Siemianowicach Śląskich:

DH "Chemik"
ul. Niepodległości 51 Siemianowice Śląskie
DH Chemik

...i relację telewizyjną z pierwszej imprezy:

SACP vol.1

Oczywiście, jeśli ktoś mógłby zorganizować imprezę w Krakowie (na ul. Niezapominajek nie da rady niestety :( ) to proszę dać znać w tym wątku. Głównie chcemy z Wali7 zorientować się, czy w ogóle będziecie zainteresowani taką łączoną imprezą i czy możemy liczyć na waszą obecność.

Czekam na wasze opinie i sugestie

Pozdrawiam w imieniu swoim i wali7

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 24.11.2009 12:33:21



Ostatnia modyfikacja: 24.11.2009 12:34:28



Ostatnia modyfikacja: 24.11.2009 12:36:16
[#2] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #1

Jestem za.
Jeśli będę miał samochód - mogę podwieźć kogoś np. z Katowic.
[#3] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #1

Brzmi świetnie. Jakieś proponowane terminy ?
[#4] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Jacek Piszczek, post #3

.....Impreza miałby się odbyć w Siemianowicach Śląskich (druga, lub trzecia sobota stycznia 2010r)...

;)

Pozdrawiam

Azzorek

[#5] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #1

Ja jak najbardziej za :)
Tylko zobacze jak wygląda sprawa z dojazdem z Lublina .

[#6] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Drako^lM, post #5

Jak dla mnie to świetny pomysł, tylko, że mi pasuje tylko i wyłącznie 23/24.01
A co do "odmiennych" Amigowców, to w sumie też fajnie bo zobacze na własne oczy jak funkcjonuje Pegaz i Fiki Miki :D
Zawsze będzie więcej osób - lepszy klimat.
Z niecierpliwością czekam co z tego wyjdzie ;)

[#7] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Doman89, post #6

A tam od razu odmienni Amigowcy :). Idąc za słowami jednej z pieśni "narodowych" chciałoby się rzec:

"Bo wszyscy Amigowcy to jedna rodzina, czerwony czy niebieski, chłopak czy dziewczyna..." ;)

[#8] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #4

Może jednak lepiej trzecia ;)

[#9] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #1

Prawdopodobnie przyjadę. Jeszcze nie wiem czym. Pytanie tylko gdzie się tam można tanio przespać?

[#10] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Grzegorz Kraszewski, post #9

Jest bardzo tani hotelik w Siemianowicach Śląskich w cenie 34zł brutto za osobę (pokoje dwuosobowe). Hotel nazywa się:

DOM ENERGETYKA
ul. Emilii Plater 14
41-103 Siemianowice Śląskie
woj. śląskie
tel. 032 228 55 99 .

Jest tylko jeden haczyk. W styczniu będą wolne max dwa pokoje (czyli łóżek dla czterech osób), ale trzeba by było określić się już w grudniu :( . W tym hotelu (ze względu na niskie ceny) lokują na dłużej swoich pracowników różne firmy stąd posucha w wolnych pokojach. Hotel jest gdzieś w odległości 1,5km od planowanego miejsca imprezy.

Można też znaleźć inne hotele, ale przeważnie powyżej 100zł za osobę, także potrzebowałbym sprecyzowania słowa "tanio" ;) .

Co do terminu Imprezy to po drugiej sugestii jednego z was też bym wolał 23.01.2010r. Bardzo zależy mi aby mieć 16.01.2010r. wolny (w tym dniu wypadają dokładnie urodziny mojego synka).

Pozdrawiam

Azzorek

[#11] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #1

Jeśli nie wypadnie mi szkoła również się piszę na imprezę.

Mogę zabrać 4 osoby z Krakowa w razie czego.

[#12] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #10

W takim razie 23.01.2010, bo widzę, że wszystkim pasuje.
Azzorek nie ma co dłużej kombinować z terminem.



Ostatnia modyfikacja: 26.11.2009 15:00:39
[#13] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Hubez, post #11

Mogę zabrać 4 osoby z Krakowa w razie czego.

Świetnie !.Miałem napisać posta czy wybiera się ktoś z Kraka.

[#14] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@waldiamiga, post #13

No ja też bym się wybrał z Poznania, pewnie autem, więc jak ktoś by chciał się przejechać to można by połączyć siły. :)

[#15] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@radzik, post #14

Ten chemik to jest gdzies kolo tvp3 w katowicach ?,czy moze w innym miejscu ?.
[#16] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@SzaryWilk, post #15

DH "Chemik" od wieży telewizyjnej (która jest na przeciwko wjazdu do parku chorzowskiego) jest gdzieś 200m w linii prostej. Pamiętajcie, że jest to prawdopodobna lokalizacja imprezy. Na 100% będziemy mogli coś powiedzieć w przyszłym tygodniu jak podpiszemy umowę, bo w tej sytuacji na "krzywy ryj" nic nie ma. Mamy jeszcze jedną alternatywną lokalizację w centrum Siemianowic Śląskich, gdzie być może byłby dodatkowo internet, a i logistyka bardzo dobra (autobus spod samego dworca PKP/PKS w Katowicach tam dojeżdża, blisko żarcie i biedronka). Myślę, że w przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni.

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 27.11.2009 20:38:14
[#17] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #16

I dobry kebab obok

[#18] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Hubez, post #17

zwłaszcza wege czyli bez trupów chemii oraz soji gmo w środku

[#19] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@Azzorek, post #1

Witam!!!


Dodatkowe INFO w sprawie imprezy:

[/url]www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=19&i=854&t=854&startliczba=300&v=f[url]

*y

[#20] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@waldiamiga, post #13

Etiopia proszę Państwa.Właśnie sobie przypomniałem iż 23.01 należy do mojej narzeczonej - ma w ten dzień imieniny.

[#21] Re: Amizaduszki i SACP - wspólna impreza?

@waldiamiga, post #20

To przyjedź z nią :)
Romantyczna podróż do bajecznych Katowic ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem