[#31] Re: AmiWawa 2

@madman15, post #25

http://simbaspaws.org/olahughson/moje/benedetto.png

[#32] Re: AmiWawa 2

@olahughson, post #31

za ta fote exkomunika dozywotnia !!

[#33] Re: AmiWawa 2

@gorzyga, post #30

Przedstawiam kilka zdjęć ze spotkania AmiWaWa:

http://anin.ovh.org/Archiwum/Amiwawa2010/Arch.htm

Chciałbym podziękować przybyłym na AmiWaWę, za ciepłą i fajną atmosferę, redakcji PPA za miłą niespodziankę w postaci prezentu, którym było zaprezentowanie przedpremierowego, drugiego numeru Polskiego Pisma Amigowego z możliwością nabycia, wielkie podziękowania dla Deadwood za prezentację AROSa i wszystkim za fajne amigowanie :)



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2010 00:28:53
[#34] Re: AmiWawa 2

@gorzyga, post #30

Fajna relacja, dzięki. Przy okazji zajrzałem na gamecorner.pl i rownież tam w ciekawy sposób przedstawiona jest relacja z AmiWawy:

LINK



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2010 19:04:23
[#35] Re: AmiWawa 2

@olahughson, post #31

Uważam, że przeginasz. To może się źle skończyć, po co takie prowokacje. To nie jest pan X i niektórzy w tym ja mogą to odebrać jako obrazę uczuć religijnych. Sam nie zgadzam się z wieloma poczynaniami Kościoła, ale to jest zdecydowanie poniżej poziomu jaki akceptuje. Prośba, usuń to.

[#36] Re: AmiWawa 2

@Ender, post #35

Szczególnie że już mieliśmy przykład działalności jednego nadgorliwego fana Benedykta.

[#37] Re: AmiWawa 2

@Ender, post #35

Usunałem - ale tylko dlatego, że poprosiłeś. Niewielu ludzi w internecie stać na to.

Poniżej poziomu? Poniżej poziomu to są zdjęcia rozebranych dziewczyn na naszej-klasie. Poniżej poziomu to jest brak paragrafu mowiacego o wywalaniu palacych uczniow ze szkoly. Jest o wiele wiecej gorszych rzeczy niż wizerunek jakiegos papieża z wklejoną twarzą imiennika i podpisami.

I to nie była prowokacja - po prostu moje poczucie humoru jest mniej ograniczone niz ogół, często niezrozumiałe. Bywa.

Może jestem jakiś nie teges, dziwny, chory albo coś, ale dla mnie "uczucia religijne" nie istnieją. Jak narysujesz yaoi z Buddą - nic nie poczuje. Jak wstawisz Jezusa zamiast jakiegos x-a, nic nie poczuję. Tzw. "uczucia religijne" sa zbędne, gdyż ograniczają.

Jeszcze raz - podziwiam Ciebie za zachowanie, za brak chamstwa. Napisałeś spokojnie, dlaczego, wyjaśniłes swoje/innych stanowisko. A nie jak ktoś, kogo spotkałem na pewnym forum, który tworzył wokol siebie etos swiatowca, etc, a na próbę sensownego dialogu uzył pewnego znanego słowa na W.

[#38] Re: AmiWawa 2

@olahughson, post #37

Usunałem - ale tylko dlatego, że poprosiłeś. Niewielu ludzi w internecie stać na to.

Masz rację, dziękuję, doceniam to.

Poniżej poziomu? Poniżej poziomu to są zdjęcia rozebranych dziewczyn na naszej-klasie. Poniżej poziomu to jest brak paragrafu mowiacego o wywalaniu palacych uczniow ze szkoly.

Świat nie jest doskonały, też mi się to nie podoba, ale nie mam na to wpływu, więc jedyne co mogę, to ograniczać odwiedzanie tego portalu do absolutnego minimum, gdy szukam kontaktu z kimś z byłej klasy. Na temat "pseudo prawa" w szkole nie będę się wypowiadał, bo znam to aż za dobrze.

Jest o wiele wiecej gorszych rzeczy niż wizerunek jakiegos papieża z wklejoną twarzą imiennika i podpisami.

I to nie była prowokacja - po prostu moje poczucie humoru jest mniej ograniczone niz ogół, często niezrozumiałe. Bywa.


Zamiast jakoś nerwowo reagować, wolałem poprosić Cię na forum i liczyć na to, że nie pozostaniesz głuchy na mój apel, ale pewnie znaleźli by się tacy, którzy narobili by problemów nie tylko Tobie, ale również redakcji i portalowi.

Może jestem jakiś nie teges, dziwny, chory albo coś, ale dla mnie "uczucia religijne" nie istnieją. Jak narysujesz yaoi z Buddą - nic nie poczuje. Jak wstawisz Jezusa zamiast jakiegos x-a, nic nie poczuję. Tzw. "uczucia religijne" sa zbędne, gdyż ograniczają.

Moim zdaniem nie jesteś nie teges. OK Co do uczuć religijnych, każdy ma prawo podążać własną ścieżką.

Pozdrawiam



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2010 22:00:37
[#39] Re: AmiWawa 2

@HOŁDYS, post #32

Ja z pewnych przyczyn mam ekskomunike z mocy prawa kościelnego - nie boję sie :P

[#40] Re: AmiWawa 2

@olahughson, post #39

Jeśli juz jest mowa o uczuciach religijnych to polecam, tego pana http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Otto heh a swoja droga tez sobie przypomne jego koncepcje.



Ostatnia modyfikacja: 17.03.2010 07:28:53
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem