kategoria: AmiWaWa
[#1] Zdjęcia z AmiWAWa
Przesyłam linka do flickr ze zdjęciami z Amiwawa. Pozdrowienia dla uczestników. :)

http://www.flickr.com/photos/42724330@N06/sets/72157626239376655/

[#2] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@sand, post #1

Hehehe oj działo się działo :)

[#3] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@Drako^lM, post #2

Ale Borys ma juz duzego dzieciaka
widze ze i ludzie i sprzet dopisal..
brava dla organizatorow



Ostatnia modyfikacja: 27.03.2011 20:31:22
[#4] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@HOŁDYS, post #3

No młody szalał na imprezie ;)

[#5] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@HOŁDYS, post #3

Hołdys gdzieś był?! Tyle ludzi to nawet na eXecu niema zarejestrowanych co było na party :D

[#6] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@esial, post #5

No właśnie, HOŁDYS gdzieś był? Liczyłem, że poznam osobiście :)
Czasu było nie wiele, bo zainteresowanie CDTV i CD32 było duże więc nie bardzo miałem kiedy trochę połazić. Teraz pozostaje jedynie trzymać kciuki o zmianę władzy w regionie Anina, bo jak mówił AS, po cięciach budżetu na kulturę jest wielce prawdopodobne, że mogą zamknąć DK, co naturalnie wiązało by się z końcem AmiWAWA :(

[#7] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@Duracel, post #6

To byłoby fatalne, bo po raz kolejny okazło się, że to największa amigowa impreza w Polsce. Liczę na to, że jednak w przyszłym roku spotkamy się znów.

[#8] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@Duracel, post #6

Byłem tam gdzie powinien byc ojciec jak jest potrzebny jak zona liczy na niego.

a co do Anina i DK jestem w stanie zorganizowac podobne spotkanie (tfu czasowo pewnie nie jestem) odnowiony Dom Kultury Służew nad Dolinka - dojazd jeszcze lepszy w wawie bo metrem.
Wiadomo ze AS jakas tam energie i czas posiwecil na lazenie i trucie dupy wlodarzom wiec SZACUN sie nalezy.
Osobiscie moglem urwac sie ale ok 20 .. a pewnie robiliscie godzine dla ziemi 20:30 :D wiec dalem sobie siana tym razem



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2011 09:18:15
[#9] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@sand, post #1

Może za rok moje dziecko nie będzie mieć 40 stopni gorączki, ząbkować, ja nie będę musiał już robić u siebie na budowie w weekend i z kasą trochę lepiej dopisze, wszystko się zwaliło w tym samym momencie.

Kurde, zawsze myślałem że jak coś jest na 99% pewne, to ten jeden cholerny procent nie ma znaczenia..

[#10] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@pampers, post #9

Pocieszę Cię;). Czym dalej w las tym więcej drzew. Z czasem będzie jeszcze gorzej. A z dziećmi to jest tak - Małe dzieci - mały kłopot. Duże dzieci - duży kłopot. Hehehe.

[#11] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@Tomski, post #10

Dla tych co przegapili, raport Akiry z imprezy:
http://www.scenial.pl/archives/7523

[#12] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@pampers, post #9

U mnie również było już zagrożenie, bo córka i ząbkuje i katar złapała. No, ale dzięki Bogu jakoś temperatury nie było i mogłem pojechać. Potem na działkę z kumplami i... w niedziele ciężki kac.

O 9:00 wydawało mi się, że już trzeźwy jestem, ale alkomat uparcie pokazywał 1.5 :}

Co do AmiWAWA było super i frekwencja znowu była większa niż rok wcześniej. Szkoda tylko, że się człowiek nie mógł rozerwać ;)

Turniej SWOS'a miał nie złą obsadę, chociać brakowało kolesia z zeszłego roku (od Jarka Legionisty ;) ...z resztą Brzeska szkoła SWOSa jest jednak silna) z którym mecze były zacięte, ale całkiem mnie zaskoczył poziom Sir Lucasa więc godnie wypełnił lukę po nieobecnych. No i bodaj Sefkos (człowiek zagadka, deprymujący swoją pozorną niepewnością i obojętnością ;)) z którym zmierzyłem się w finale - skrócił fryzurę, ale jest wciąż grożny więc nie wpłynęło to na jego formę. Ja chyba jednak trochę zlekceważyłem konkurencję i na kolejny turniej jednak trochę poćwiczę ;)

Na przyszły rok wszystkich chętnych proszę o zabranie ze sobą swojego, osobistego Joya :) żeby nie było nieporozumień, kto jakim gra. Dwa moje padły w czasie turnieju, ale to cały SWOS :) No i te emocje. Żadna FIFA ani PES takich nie dają :)

[#13] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@sand, post #1

Hi, Witam,

as my first post after my first AmiWawa party, I would like to say "Good job" to the organizers and all great people I met there!

Here is the link to see my photos:
http://www.dropbox.com/gallery/1503882/2/LukeJerry/AmiWawa_3.0?h=ecfc4e

(5Mpx, if you click somewhere in the gallery you can see/dowload at full resolution)

Well, bye for now and...

Do zobaczenia na nastepna impreza Amigowa ;)


-- LuKe

P.S. Tak, jestem Wloch and my Polish speaking is not nalepszy , ale ucze sie ;)

[#14] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@LuKeJerry, post #13

Great photos. With your Polish language is not too bad. See you next year:)

[#15] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@LuKeJerry, post #13

Dzięki LuKe za zdjęcia, właśnie kilka sobie ściągnąłem.
Mam nadzieję że znajdziesz trochę czasu żeby zrealizować swoje plany.
Chętnie je zobaczę.
Do zobaczenia na następnej imprezie!
[#16] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@sand, post #1

Zapraszam na stronę klubu w Aninie, gdzie można zobaczyć kilka zdjęć z AmiWaWa i przeczytać krótką relację:
http://anin.ovh.org/Archiwum/AmiWaWa3/Arch.htm

W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim za liczne przybycie, świetną atmosferę i bardzo dobrą zabawę.



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 10:46:35
[#17] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@AS, post #16

@AS,
Dziękuję Tobie i pozostałym współorganizatorom za świetną imprezę.
Fajnie było poznać w realu osoby które na co dzień znam tylko z nicków.

Frekwencja naprawdę dopisała.
Do zobaczenia niedługo!
[#18] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@AS, post #16

dawno nie widziałem tylu klasyków w jednym miejscu :)
W pamięc mi zapadła 3000T z os4, czarny monitor do cdtv oraz sega nomad.
Niestety moja amiga jest dosc niemobilna i lepiej brać mi minisa ale kiedyś ją wezme to zobaczycie pomysł .

ps. szkoda, że było tak mało maszyn z OS4, chętnie bym zobaczył jak się sprawuje jakas altivekowa.

[#19] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@rzookol, post #18

Rok temu była AmigaOne Grześka, ale ona jest z G3. Niestety obecnie nie mogła być, gdyż była zajęta testowaniem :) Pewnie jak się uda za rok będzie. No i może uda mi się kupić i postawić AOS 4 na Pegasosie2, to wtedy będzie z altivekiem



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 11:20:58
[#20] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@AS, post #16

Wielkie brawa i podziękowania dla organizatorów. Impreza była świetna! Liczymy na więcej!

@Duracel
Dzięki za zorganizowanie świetnego turnieju. Poziom był naprawdę wysoki.

@LuKeJerry

It was really nice to meet you. Hope that you enjoyed great moments during AmiWawa, but beware AmiParty is coming soon! Stay tuned. See u there.

OK

@Wszyscy uczestnicy
Dzięki za wspaniałą imprezę!

[#21] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@sand, post #1

Ilu było gości na imprezie , tak mniej więcej , ciekawi mnie to bardzo ? Kiedyś byłem w Wawie na Intelu i Amiga Show , piekne czasy i mnóstwo ludzi
[#22] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@vegeta, post #21

Z As'em i Amigafanem bezpiecznie oszacowaliśmy liczbę gości na "ponad 70 osób". Szacunki opieraliśmy na liczbie gości, których naliczyliśmy (godzinę) po otwarciu (około 50 !), liście podpisów oraz liczbie wizytówek, których ubyło. Jednak uważam, że są to dane zaniżone. W tym roku, inaczej niż wcześniej, wysoka frekwencja utrzymywała się przez cały czas trwania imprezy. Trudno więc było odnaleźć każdą nową twarz jaka się pojawiła. A kojarzę ze 3-4 mniejsze fale nowych gości.

Podsumowując, myślę, że tak mniej więcej przewinęło się 70-100, z jednoczesną ilością powyżej 40tu. Mam nadzieję, że ta odpowiedź jest satysfakcjonująca.
[#23] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@Radov, post #22

Oczywiście że tak , dziękuję Ci .
Marzy mi się impreza Amigowa na którą przyszłoby parę tysięcy osób , ale raczej już tego nie dożyję ;)
[#24] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@vegeta, post #23

Podobno Jay Miner organizuje takie party na 1000k amigowcow
za pare lat invitke wysle na dyskietce OK

a tak na serio jesli bylo 70 osob i to na meeting a nie party demoscenowe to naprawde duzo na polskie warunki 2011

przezywamy mode na retro...



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 21:07:52
[#25] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@HOŁDYS, post #24

Nie wiem czy to moda czy moze raczej lepsza komunikacja. Dzisiaj nie tyle lepsze telefony co narzedzia typu Facebook czesto sluza do tego, ze wiecej osob, znajomych dowiaduje sie o jakims wydarzeniu. AmiWaWa #3 byla bardzo slabo promowana w internecie (nawet tutaj na PPA.pl niewiele poza newsami i linkami do imprezy, a gdyby byl np. banner to mozna by bylo go umiescic za darmo, mysle ze nie bylo by problemow), a mimo to przyszlo duzo ludzi.

[#26] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@grxmrx, post #25

Jednym zdaniem wiadomo co zrobić za rok. pomysł
[#27] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@stachu100, post #26

Może za rok uda się zrobić imprezę całonocną. ? :)

[#28] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@sand, post #27

No było by zajebiście wtedy :)

[#29] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@Radov, post #22

Jeszcze raz dzięki za pokaz AAMPA. Naprawdę dobrze to działa. :)

[#30] Re: Zdjęcia z AmiWAWa

@AS, post #16

Impreza naprawdę wyjątkowa! Dla każdego chyba znalazło się coś interesującego.
Serdeczne dzięki za super organizację!
:)
Oby więcej takich imprez w jeszcze szerszym gronie.

pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

Ps. Specjalne pozdrowienia ślę do Jacy - użytkownika "płaskiego komputera" :D

Do zobaczenia w Chełmie na AmiParty!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem