kategoria: SACP
[#31] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@fazior, post #30

Ludzie mam prośbę,

Mógłby ktoś wziąć sprawną dyskietkę ZIP 100MB? Chciałem przetestować zewnętrzny napęd SCSI ZIP Omega, ale bez dyskietki nie za wiele sprawdzę.

Przy okazji, chciałem ufundować nagrodę dla zwycięzcy turnieju MKII, który odbędzie się na SACP 11. Nagroda do oryginalna gra w pełnym boksie (książeczki, instrukcja, wszystko) w bardzo ładnym stanie. Gra jest w wersji Niemieckiej, ale jak się ma oryginał to już można chyba sobie angielską "skołować" :) . Tytuł gry: A-Train, strategia ekonomiczna z pociągami w roli głównej - dla mnie nr jeden z tego typu gier na Amigę.

Pozdrawiam,

Azzorek

[#32] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #21

No i udalo sie, mam 400MHz na PPC i SCSI tryka calkiem stabilnie chodz jeszcze miewa fochy. Wlasnie pisze z mojej Ami. Na jesienny SACP 12 juz wszystko powinno chodzic bez najmniejszego zajakniecia Bedzie co pokazac. Moze do tego czasu zdaze jeszcze zamowic ZoRAM 256MB. Wiec jak dotrzesz swoj sprzecik i mialbys jeszcze sieciowke PCMCIA w swojej Ami, to juz po sieci mozemy w cos pyknac ;) jak jeszcze Grisha dopisze na jesienne SACP12 to juz w ogole bedzie super.

[#33] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@pekdar, post #32

Cześć!Myślę Darku,że na jesień będziemy mieli A1K i A4K z AOS 4.1 Classic.Właśnie czekam na system i kartę SATA z Silicon Image 3512 dysk 500GB już mam Radeon 9200 256 MB też czeka,a co jak szaleć,to szaleć.Mam nadzieję tylko,że to będzie działać.Jakby,co mogę liczyć na pomoc w instalacji?Pozdrowienia dla wszystkich Amigowców ze Śląska!! OK

[#34] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@pekdar, post #32

Hej Daro!

Ano udało się, wyobraź sobie że winowajcą był zafajdany wewnętrzny górny ekran, który zwierał złącze krawędziowe. Niestety spowodowało to uszkodzenie układów MACH (STACHU Dzięki za pomoc !!!!) i karta nie pracuje na pełnej prędkości 80MHz. Na szczęście działa OK na oscylatorze 72MHz OK

Mam natomiast problem natury transportowej .... niestety na 2 lipca nie będę miał samochodu, zatem pod znakiem zapytania pozostaje mój udział (za sprzętem) w spotkaniu ... Może jeszcze coś wymyślę .....

Grisza, nie wybierasz się przypadkiem swoim łunochodem ? Daro, wiem że Ty masz remont w daczy ....

Pozdro!

[#35] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #34

O! czyli moja płyta gł. była OK? czy jednak poszła z dymem przy tej okazji?

[#36] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@pekdar, post #35

Jest Ok, pracuje w drugiej A1200 1230@50 :)

[#37] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #34

Hej Biax!Kurczę też chyba nie dam rady,Dam znać za dwa dni,ale raczej będzie kiszka.Jak,to mówią life is brutal.

[#38] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@Grisza, post #37

Ok, dzięki Grisza za info

[#39] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #38

Pisałem w innym temacie, napiszę też tu.

Mam płytę A600 w której chyba nie działa złącze zasilania FDD. Ja się nie znam kompletnie na elektronice, także chciałbym przytargać toto na SACP i prosić o pomoc. Jakby ktoś znający się na rzeczy mógł przytargać potrzebne do operacji narzędzia, byłoby super :)

Za zabieg płacę zimnym, złotym trunkiem ;)

[#40] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@AceMan, post #39

Na SACP zawsze jest "apteczka". Więc jakiś doktor Ci sprzęt wyleczy.

[#41] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #34

Panie!!! A to nie ty miałeś się zająć BigScreenem i demami ?#@!?
Jak nie wóz to PKS
[#42] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@*y, post #41

Ja, oczywiście że ja ;)

No i sprawa nieaktualna, wadliwy był kabelek jednak a nie złącze :)
A600 śmiga. Jak mi się uda zapakować, to może nawet ją przytargam się pochwalić ;)

Btw, na miejscu będzie dostęp do netu? Jakby tak się komuś fajne demo przypomniało, to by można od razu potargać z poueta :)

[#43] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@AceMan, post #42

Powinien być. Tak jak ostatnio....
[#44] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@*y, post #41

Hej!

No i d..a :( PKS, PKP nawet i samochód się znajdzie, ale niestety nie przekonam szefa abym jutro nie musiał iść do pracy ....

Przepraszam Was wszystkich, że nie będę mógł zająć się tematem scenowym wraz z AceManem tym razem. Przepraszam chłopaki, ale czasami w ostatniej chwili wszystko potrafi się zfaczyć

@ *y
Czy naprawa mojego c1942 jest wciąż aktualna ?

@AceMan
Przytargasz coś ze sobą do scenowego grajdoła ?

@Vegeta
3maj się stary, następnym razem pogadamy do woli!

@Azzorek
Musimy odłożyć kolejną lekcję Protrackera (przy browarku) na następne spotkanie

@SACP Team

Udanej imprezy, musi być jeszcze lepsza niż poprzednia. Liczę na kolejne zajefajne fotki oraz filmiki !!!
Następnym razem przyjadę z całą swoją czeladką ;) Obiecuję OK

Pozdrawiam Wszystkich Partowiczów!

[#45] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@*y, post #40

zapomniałem w poprzednim poście zapytać, można jeszcze zamówić koszulkę SACP ?

[#46] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #45

Kurczę szkoda bardzo. No ale cóż zrobić.

W tej sytuacji ponowny apel o udostępnienie mocnej Amigi, najlepiej z 060.
Ja mojej przytargać nie dam rady. MOŻE uda mi się jakoś zabrać A600, miała by tym samym godny chrzest :) No ale w tym wypadku tylko dema ECS/OCS wchodzą w rachubę co mocno ogranicza repertuar.

[#47] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@AceMan, post #46

dzis wszedlem na strone sacp - cos mnie tchnelo.. no i pacze a tu jutro impreza - prawdodpodbnie bede Panowie ale raczej bez zadnej prezentacji tym razem, raczej nie dam dzis rady czegos upichcic ;) no ale moze Was jednak czyms zaskocze.

PS. bardzo chetnie przyjme lub odkupie sprawna stacje dyskow do amigi, gdyz nabylem stacje dyskow 1581 do commodore z rozerwaneym doslownie napedem. Wstawilem taki jeden co mi zostal po amigach 500, ktore sprzedalem i dziala ale prawdopodbnie szwankuje gorna glowica ;) nie moge w ogole formatowac dyskietek a jak zapisze dyski na pc to nie czytaja sie w calosci.

[#48] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #44

Podrzuć monitor to sobie w nim pogrzebię
[#49] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@biax, post #44

Hey, ja niestety też nie przyjadę , moja żonka jutro rodzi ( przeciągneła się ciąża) i nie mogę się pojawić , więc do zobaczenia wszystkim na jesiennym spotkaniu. Odbijemy sobie to z nawiązką;)
Biax , Aceman gdyby interesował was wyjazd we wrześniu na party do Łodzi to dajcie znać w odpowiednim czasie , moglibyśmy wybrać się razem . Pozdrowienia dla wszystkich OK
[#50] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@vegeta, post #49

No to wyjątkowo na tym SACP za dużo nas nie będzie. Do zobaczenia jutro

Pozdrawiam

Azzorek

[#51] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@Azzorek, post #50

Dzięki wszystkim za imprezę, było nas niewielu ale też pustek nie było.
[#52] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@madman15, post #51

Było jak zwykle miło, choć tak jak Madman zauważył frekwencja niższa niż zwykle. Biorąc pod uwagę wakacyjną porę nie jestem zdziwiony. Gratuluję Mordimerowi wygranej w Mortal Kombat II i dziękuję wszystkim uczestnikom, że chciało im się odwiedzić SACP11 :) .

P.S.

Moja foto i wideo relacja z imprezy - jak mi się uda najszybciej (ciasno ostatnio z czasem :/ ).

Pozdrawiam

Azzorek

[#53] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@Azzorek, post #52

Dzięki wszystkim za przybycie! Ci co byli z pewnością nieźle się nagierczyli na BigScreen'ie. Reszta niech żałuje
A tu pierwsze fotki z imprezy:
Fotka1
Fotka2
Fotka3
Fotka4
Fotka5
Fotka6
Fotka7
Fotka8
Fotka9
Fotka10
Fotka11
Fotka12
Fotka13
Fotka14
Fotka15
Fotka16
Fotka17
[#54] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@*y, post #53

http://www.youtube.com/watch?v=B4Ihb-JGEyQ

Wideorelacja ;)

[#55] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@jw_amigowiec, post #54

He he he... . Wideorelacja na bajerze ;) . Muszę w wolnej chwili swoją sklecić, tym bardziej, że jest cały turniej MKII na niej (wszystkie walki).
Dobra robota JW Amigowiec!

Pozdrawiam

Azzorek

[#56] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@Azzorek, post #55

Przy okazji przypatkowo przywlaszczylem sobie kalepusik slomkowy. Myslalem, ze jest AceMana, wiec mu go wzialem i podalem. MadMan nas obu odwozil, Ace pomogl odniesc moj sprzet i zostawil mi na tapczanie kapelusik... Dzisiaj dzwonie do niego "zostawiles kapelusz" a on "a on nie jest Twoj?"
Zatem komu zwrocic zgube? A moze to wlasnosc MDK? Jesli tak - nie omieszkam zwrocic. ;)

[#57] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@jw_amigowiec, post #54

Super film! Fajnie zmontowany. Świetna obsada.

Dzięki wszystkim, za kolejną możliwość świetnej zabawy.
Nie ukrywam, że zwycięstwo w turnieju Mortal Kombat nieco mnie zaskoczyło, ale tym większa moja radość. Możliwe, że to ufundowana przez Azzorka nagroda miała wpływ na maksymalną mobilizację. Dzięki Azzorek.

Z pewnością nie spowodował tego nadmiar chmielu w organizmie, ale tym razem naprawdę zobaczyłem smoka (nie w kuchni).
To Alf w roli Liu Kanga wreszcie przeistoczył się w zielone monstrum i kasował przeciwników. Gratulacje.
Przez chwilę myślałem, że Doman wyrwie mi zwycięstwo, ale ostatecznie rozerwałem go na strzępy.

Do następnego spotkania.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

[#58] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@jw_amigowiec, post #54

prawie jak kung lao http://www.youtube.com/watch?v=B4Ihb-JGEyQ#t=1m35s

[#59] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@Mordimer, post #57

Tym razem na zlocie poziom graczy w MKII był bardzo wyrównany.
Nie wygrałem, ale drugie miejsce jest naprawdę dobre.
Udało nam się wyeliminować z walki Azzorka i MadMana - faworytów
W MKII dużym zagrożeniem okazał się Krzysiek, na następnym spotkaniu musimy go jakoś zneutralizować

Jeżeli chodzi o sam zlot - jak zwykle super atmosfera na super imprezie OK

Czekam na kolejne spotkanie.

[#60] Re: >> SACP 11 NADCHODZI

@jw_amigowiec, post #54

Filmik super OK

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem