[#1] Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?
Witam, jestem nowy na forum. Czy są jacyś zapaleńcy z okolic Gniezna czy Poznania? Ostatnio odkurzyłem moją A 500 + i chętnie bym poprzegrywał tytuły ;P.



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2011 16:51:18
[#2] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@bubble gum, post #1

to zależy jaka odległość cie interesuje od poznania
zobacz na PAU Base jest tam lista Amigowców możesz znaleźć kilku w okolicy

[#3] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@bubble gum, post #1

Jestem ja, pochodzący z Gniezna osiadły w Poznaniu

W Gnieźnie kuzyn jeszcze zarażony, choć klasykuje na WinUAE.

Ale przegrywać w sumie nie mam czego -- nie mam ŻADNYCH gier



Ostatnia modyfikacja: 15.06.2011 00:28:26
[#4] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@bubble gum, post #1

www.paubase.ppa.pl/
Tu poszukaj.

[#5] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@bubble gum, post #1

Witam wszystkich! Też jestem tu nowy, choć czytam forum od dawna. Zainteresowanych z Poznania i okolic zapraszam, choć bardziej interesuje mnie współpraca muzyczna...
Bartek
[#6] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@goerserr, post #5

Ja jestem z Poznania, klasykuję na WinUAE jak jeden z przedmówców, buduję też swój zestaw z amigą 1200.
[#7] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@P@wson, post #6

okolice poznania, ale z przegrywaniem gier to sie pomyliles:) to nie lata 80-90 te dzisiaj wszystko z HD WHDLOAD w twoim przypadku lepiej adf2disk
[#8] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@P@wson, post #6

No proszę fan Motylka jak miło. Okolice Poznania (sprawdź PauBase) w sumie teraz jestem tam częściej, bo podyplomówkę robię.
[#9] Re: Amigowcy z okolic Gniezna/Poznania?

@Blendor, post #7

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z przegrywaniem gier, miałem nadzieję nawiązania jakiegoś kontaktu typu wymiana doświadczeń, problemy ze sprzętem itd.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem