[#1] Zjazd Twórców Gier
Zjazd Twórców Gier to IV edycja corocznego spotkania niezależnych miłośników tworzenia gier. Pozwala na wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy, poznanie nowych ludzi oraz integrację z osobami o podobnych zainteresowaniach.
Impreza w tym roku odbędzie się w dniach 08-11 września na terenie Wydziału Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. W ciągu trzech dni będą miały miejsce liczne prelekcje, wykłady oraz pokazy dotyczące zagadnień związanych z tworzeniem gier.
Jedną z atrakcji planowanych na imprezie jest pokaz gier na klasyczne maszyny. Zebraliśmy już kilka maszyn, ale oczywiście chcielibyśmy, by ta ilość wzrosła. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą w tej inicjatywie, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Nie jesteśmy w stanie zaoferować zapłaty pieniężnej, natomiast na pewno wręczone zostaną dyplomy z podziękowaniami od Politechniki Łódzkiej

ntsz@wp.pl
gg: 5490392
http://zjazdtworcowgier.pl/
[#2] Re: Zjazd Twórców Gier

@spajder, post #1

Dzięki za wiadomość - nie miałem pojęcia, że taka impreza odbywa sie w Łodzi! :D

[#3] Re: Zjazd Twórców Gier

@spajder, post #1

Łódź... ile razy tam pojechałem tyle razy się tam zgubiłem. :) A w czasch kiedy jeszcze jeździłem po amigowych imprezach miałem przyjemność odwiedzić Łódź chyba trzy razy.

[#4] Re: Zjazd Twórców Gier

@MDW, post #3

duzo imprez szykuje sie w Lodzi na najblizsze 2 tygodnie :)

[#5] Re: Zjazd Twórców Gier

@MDW, post #3

Nigdy wcześniej o takiej imprezie nie słyszałem, można gdzieś zobaczyć zdjęcia? Jakieś filmy na YT krążą, impreza widzę, że się rozkręca z roku na rok! A znacie przedstawicieli sceny Commodore, która zamierza się wybrać? W jednym wywiadzie wspomniał o tym TDC z demosceny Atari. Ciekawe co by było, gdybym przyjechał z projektem gry na C64 :D. Byłby lincz? :D

[#6] Re: Zjazd Twórców Gier

@BagoZonde, post #5

Minniat, bierzesz udział? Kiedy wypuścisz Dune3? Nie mogę się doczekać :)

[#7] Re: Zjazd Twórców Gier

@aMifan, post #6

Minniat, bierzesz udział? Kiedy wypuścisz Dune3? Nie mogę się doczekać


Hej, nie biorę udziału w tym zjeździe choć do Łodzi mi blisko. W sumie dość interesujące wydarzenie, kilka wykładów nt. procesu tworzenia gier może być ciekawych. Szkoda, że mnie to ominęło. Może ktoś zda relację.

Co do Dune 3: "stay tuned" jak mawiają Anglicy ;)

Choć, żeby nie być posądzonym o łamanie praw autorskich bądź plagiat zastanawiam się nad zmianą nazwy na Dune 2++, Dune 2 Deluxe bądź jakąś zupełnie inną nazwą :) Ale cel jest jasny - stworzyć klon Dune 2 z 256-kolorową grafiką i przyjaznym interfejsem, która pójdzie już na Amidze 1200 z dopalaczem.



Ostatnia modyfikacja: 15.09.2011 06:07:39
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem