kategoria: AmiZaduszki
[#1] AmiZaduszki 2011
Witam,

czy ktoś z szeroko rozumianego Śląska chciałby się zabrać? Jadę z Rybnika do Krakowa prawdopodobnie przez Żory/Pszczynę/Alwernię, mam co najmniej 1 miejsce, a prawdopodobnie 2 (no i nieco w bagażniku, ale to zakładam że na sprzęty).

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2011 20:06:51 przez madman15
[#2] Re: AmiZaduszki 2011

@madman15, post #1

Jeszcze nie jestem pewien na 100%, co do pracy jak mi to wypadnie, ale ja byłbym chętny.
Jeśli Tobie nie przeszkadzałoby zabrać "obcego" :)
[#3] Re: AmiZaduszki 2011

@taahir, post #2

Nie ma problemu, nawet do Pawłowic mogę podjechać :)

Hołdys prawdopodobnie będzie, strach się bać!
[#4] Re: AmiZaduszki 2011

@madman15, post #3

Na pewno się dogadamy jak co. Miejscówkę trzymaj.
Najwyższy czas zacząć się integrować ;)
[#5] Re: AmiZaduszki 2011

@taahir, post #4

Ja mam pytanie i prośbę zarazem.
Czy ktoś na tej imprezie będzie miał monitor LCD Eizo L367 (15", native 1024x768) ? Jeśli nie to czy te osoby które mają taki w domu mogły by zabrać? Chciałbym sprawdzić jak to będzie działało z moją towerką A1200 z Voodoo 3 .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#6] Re: AmiZaduszki 2011

@Azzorek, post #5

ja mam Eizo 17-tke .. ale nie mam juz potrzeby jechac na Amizaduszki
jesli by mi sie cos odwinelo we lbie to wrzuce na tylne siedzenie
[#7] Re: AmiZaduszki 2011

@HOŁDYS, post #6

Mnie zależy konkretnie na tej 15-stce Eizo. Teraz mam monitor LCD 17", ale jego natywną jest 1280x1024. Eizo L367 ma 15" cali i natywną 1024x768, więc obraz powinien być ładniejszy. Poza tym L367 zebral swego czasu (2003 roku, świetne recenzje w prasie komputerowej i ma spora tolerancję co do zakresów - dla Amigi jak znalazł.

Pozdrawiam i dzięki Hołdys za dobre chęci ;) ,

Azzorek
[#8] Re: AmiZaduszki 2011

@madman15, post #1

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Przeważnie na amimajówce/zaduszkach był laptop z kamerką i leciał sobie livestream na www. Czy ktoś mi może powiedzieć jakie oprogramowanie było używane?


Benedykt Dziubałtowski
[#9] Re: AmiZaduszki 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #8

Z tego co pamietam to VHIStudio
[#10] Re: AmiZaduszki 2011

@Azzorek, post #5

To ja tez sie zapytam :)

Mam Pegasosa 2, ktory juz jakis czas temu przestal dzialac.
Karta procesorowa jest sprawna (sprawdzana w innym pegu).
Logi z debugu zatrzymuja sie po podaniu wersji procesora.

Czy znajdzie sie ktos na imprezie, kto moglby sie dokladnie przyjrzec problemowi?
Czy brac caly komputer, czy wystarczy plyta glowna z karta procesora?
[#11] Re: AmiZaduszki 2011

@Norbert, post #10

Holdys jaki model EIZO posiadasz?
[#12] Re: AmiZaduszki 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #8

Tu masz wszystko http://www.ppa.pl/programy/amiga-i-kamera-internetowa.html
[#13] Re: AmiZaduszki 2011

@il_capitano, post #12

Czyli o nie był LiveStream tylko obrazek jpg odświeżany na stronie. Coś takiego już robiłem na pc. Ja myślałem, ze to jest livestream na stronie www :)


Benedykt Dziubałtowski
[#14] Re: AmiZaduszki 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #13

Ktoś przyjedzie ze sprzętem i ustawi to - to wtedy będzie. :)
Połączenie internetowe w każdym razie będzie.
[#15] Re: AmiZaduszki 2011

@wali7, post #14

Tak. Ja to umiem zrobić. Z tym, ze to poleci z laptopa a nie z Ami. Mile widziany dostęp do huba usb :). Jak ktoś będzie miał swoją kamerkę i stery do niej to możemy puścić taki stream na kilka kamerek.


Benedykt Dziubałtowski
[#16] Re: AmiZaduszki 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #15

A czy znajdzie sie miejsce dla kogos z samym zlem na laptopie? Chcialem wykorzystac okazje i podevelopowac DroidPUAE w sprzyjajacym srodowisku. Kto wie, moze nawet wypuscic kolejna wersje przy okazji

Btw. do ktorej godziny jest planowana impreza?
[#17] Re: AmiZaduszki 2011

@wali7, post #14

ja jak zawsze robie rezerwacje monitora ;))))
[#18] Re: AmiZaduszki 2011

@tomaswoj, post #16

Oczywiście, z PC jak najbardziej, impreza jest do 18-19, zazwyczaj większość uczestników zaczyna się spieszyć na pociąg/autobus, czy pokonanie tych 200 km do domu.
[#19] Re: AmiZaduszki 2011

@Drako^lM, post #17

OK, coś jak zawsze znajdziemy. Przyjedziesz z Pegiem? Norbert był zainteresowany sprawdzeniem swojego... jakby co się skontaktujcie.

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 15:27:18 przez wali7
[#20] Re: AmiZaduszki 2011

@Drako^lM, post #17

A ja przytargam PowerBooka :) Co prawda z OSX ale E-Uae jakoś działa.
[#21] Re: AmiZaduszki 2011

@wali7, post #19

Nie z mac mini pega sprzedałem już dawnooooo
[#22] Re: AmiZaduszki 2011

@Drako^lM, post #21

No tak, to w sumie tak jak ja :)
Może ktoś inny z Pegiem II się pojawi... nie pamiętam, kto tam jeszcze ma tę maszynę.
[#23] Re: AmiZaduszki 2011

@wali7, post #22

Czyli mala szansa zeby pojawil sie ktos z Peg2, ale moze bedzie jakis "sprzetowiec", ktory moglby sie temu przyjrzec i cos poradzic?
W ostatecznosci plyta wyladuje z scianie jako moj najdrozszy obraz,rzezba :)
[#24] Re: AmiZaduszki 2011

@Norbert, post #23

Z ludzi którzy bywali na naszych krakowskich imprezach, a wg Paubase mają Pega II to: March, AS, grxmrx, Krashan (możliwe że ktoś jeszcze, ale pamięć jest ulotna). March i Krashan zdaje się mają być, ale nie wiem czy z Pegami.
[#25] Re: AmiZaduszki 2011

@wali7, post #24

Wally Cyz będzie stoisko na graty z haty? Jak ktoś ma coś zbędnego do sprzedania to mógłby se wystawić. tak jak było na SACP>


Benedykt Dziubałtowski
[#26] Re: AmiZaduszki 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #25

Jak ktoś coś przyniesie, to i stoisko się znajdzie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem