kategoria: SACP
[#1] SACP #13 - pomoc
Ja nietypowo :)
Kto jest chętny by na SACP znaleźc godzinę lub dwie aby pomóc mi w instalacji systemu na HD.
Konfiguracja A500 (Kick 1.3 lub 2.0 jeśli *y przelutuje :) ) + MegaRam HD z 8MB - dysk twardy 20GB 2,5 (mam przejściówke IDE 2,5/3,5).
Jeszcze jeśli ktoś przy okazji pomoże zainstalowac/skonfigurowac WHDLoad (oczywiście konieczne licencje zakupię) to już będzie super.
Wiem, że może nie byc na to czasu, ale może komuś się zechce mnie wspomóc. Sam pewnie będę się z tym męczył długo (już dwa razy poległem przy próbie na 1.3).
Będę miał również netbooka z WinUAE oraz adapter do podłączenia dysku 2,5 przez USB - jeśli to będzie mogło się do czegoś przydac :)

W rozliczeniu chętnie oddam kilka piw (kabanosów/ogórków/czegokolwiek) :P
[#2] Re: SACP #13 - pomoc

@WojT_GL, post #1

Cos sie wymysli, ale nie wierze, ze kick masz WLUTOWANY w plyte ;).
[#3] Re: SACP #13 - pomoc

@WojT_GL, post #1

Po pierwsze skombinuj mniejszy dysk bo instalacja skończy się niepowodzeniem.
A po drugie skąd jesteś?
[#4] Re: SACP #13 - pomoc

@Dark_luke, post #3

Mam też mniejsze dyski. Myślałem ze większy bedzie lepszy :) jestem z gliwic.
[#5] Re: SACP #13 - pomoc

@WojT_GL, post #4

A ja z Zabrza. Megaram jest wybredny najpewniej do 2GB.
Mam Megaram. W razie czego służę pomocą.
[#6] Re: SACP #13 - pomoc

@Dark_luke, post #5

Bedziesz tez na SACP?
Generalnie ja mam plan tam uruchomic przy pomocy jw_amigowca (i ewentualnie Twojej i ewentualnie kogokolwiek) HD w mojej 500tce. Pewnie przelozymy Kick z mojej drugiej 500tki.
Zobacze jakie mam dyski u siebie, ewentualnie ten ktory przeznaczylem do jej uzycia pojdzie na zamiane na inny ktory spasuje.

Czy ty masz tez WHDLoad zainstalowane?
[#7] Re: SACP #13 - pomoc

@WojT_GL, post #6

Spróbuje ale nigdy nie jestem pewien w 100%. Zawsze coś wyskoczy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem