[#1] Retro Spotkanie
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych ludzi ze swoimi "cudeńkami" do cyklicznych RETRO SPOTKAŃ pod patronatem SMZI "KOMPIK". http://www.zabytkiinformatyki.edu.pl/index.php
Mamy do dyspozycji nową salę w której bez problemów pomieścimy kilkadziesiąt osób wraz ze sprzętami. Oczywiście waśnie i spory między grupami fanowskimi pozostawiamy przed progiem naszych drzwi ) w środku tylko dobra zabawa!!!
Do dyspozycji projektor multimedialny, internet, zaplecze elektrotechniczne dla zabytkowych sprzętów i cała masa zabytkowych komputerów. Inauguracyjne spotkanie 28 kwietnia w Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia FENIX przy ul. Kalinowej 9 w Zabrzu - Zaborzu
Wstęp całe 8 PLN tak aby pokryć koszty energii elektrycznej i wody.
Zapraszamy wszystkich chętnych.

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2012 14:21:02 przez Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Retro Spotkanie

@Ramos, post #1

No, ja jestem bardzo chetny, ale 510 kilometrow to niestety na razie dosc duza przeszkoda :) Podziekuje, ale fajna inicjatywa! Brawo!
[#3] Re: Retro Spotkanie

@Ramos, post #1

Hej. Mam blisko. Można przyjechać ze swoją Amigą? Mam ładnie wypasioną.


Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Retro Spotkanie

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

Jasne można.
[#5] Re: Retro Spotkanie

@Ramos, post #1

Jak zwykle. Tam gdzie Benek tam i kamerka.



Benedykt Dziubałtowski
[#6] Re: Retro Spotkanie

@Ramos, post #1

Frekwencja nie dopisała :(. Ale było fajnie spotkać się i pogadać no i zobaczyć te zabytki.



http://www.youtube.com/watch?v=sbyUGFaiwHQ&feature=youtu.be


Benedykt Dziubałtowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem