[#31] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Najlepszego Ben.
[#32] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #29

Facet to dziwna konstrukcja... twardy na zewnatrz, mieki w srodku, jak jakies jajo. Po bylych jak sie kochalo to sie dlugo placze, potem uczucie przechodzi bo wygrywa zdrowy rozsadek, ale gdzies tam na dnie zawsze slad zostaje, jakis zal, bunt i blizny. Im wieksze blizny tym grubsza skorupka.

Najlepszym testem na to by odpowiedziec sobie na zasadnicze pytanie "czy juz przeszlo" jest test na mozliwosci cofniecia czasu. Zadajemy sobie pytanie, czy chcielibysmy cofnac czas wraz z kuponem gwarancyjnym, ze zwiazek z byla sie nie posra. Jak szczerze odpowiemy sobie ze nie skorzystali bysmy z takiej opcji, to jest dobrze.

Ja mam zal glownie za wpedzenie w wiek, piekne klamstwa (na ktore najczesniej lapie sie swiezy, nieskalany zepsuciem/rzeczywistoscia facet) i rozwalenie trzech innych zwiazkow ktore sie dobrze zapowiadaly w imie egoistycznej zasady "psa ogrodnika" :)

Generalnie wyszlo dobrze. Jakie by wady mojej kochanej zony nie byly, to zwazywszy to co sie wydarzylo z moim zdrowiem w ciagu ostatnich lat mojego zycia, to ow byla do ktorej nawiazuje uciekla by w poplochu, bo na drugie miala EGOIZM :) Moja kochana zona "egozim" ma gdzies dopiero na piate ;) Poza tym dzieci... to bezcenna sprawa ktora ja dalem zonie a zona mnie :)
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#34] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@azazel44, post #33

Wiesz, mowia tez ze kobiety sa inteligentne, wrazliwe i sa lepszymi kierowcami ;D
To ze ktos wiecej wyje nie znaczy ze jest bardziej wrazliwy tylko raczej niestabilny emocjonalnie czy wrecz niezrownowazony ;D

Okazywanie wrazliwosci przez mezczyzne jest wstydliwe bo takie mamy uwarunkowania spoleczne, ze odbierane to jest jako slabosc (czyt. brak jaj). Nawet przez samych facetow jest to tak traktowane, bo jak to czy ktorys z nas chcialby przyznac ze jest "mieki"? :) Kazdy z nas widzi sie w roli niezjednanego Clinta Eastwooda czy chocby (ci mniej inteligentni) jako Connana Barbarzynce, ktoremu brew nie drgnie przy odrabywaniu glowy jakiemus nikczemnemu zloczyncy :)

Ostatnie badania wykazuja jednoznacznie, ze faceci bardziej przezywaja porazki w zwiazku i zdrady. Kobiety szybciej sie odnajduja w nowej sytuacji, szybciej zapominaja i szybciej zaczynaja nowe zycie. Co wiecej czesto schodzimy na serce, bo baby kazdej emocji daja ujscie we wrzasku i wylewaniu lez, a my tlamsimy wszystko w sobie i odbija sie to wlasnie na kondycji serducha.

Dlugo by mozna pisac, oczywiscie baby wszystkiemu zaprzecza ze wsciekloscia i wypiekami na twarzy, no bo przeciez maja lepsze mozgi, sa bardziej wrazliwe, dzieci rodza (co w dobie Cesarskiego Ciecia, znieczulenia w kregoslup itp. jest po prostu 100 raz gorsze niz urwanie nogi na froncie) i w ogole wszystko naj... a my to tak w ogole to tylko 5 sekund wytrysku, gorsze geny, pot, syf, niechlujstwo, brak gustu ;)

Generalnie takie jak Mlynarska, Szczuka, Sroda, Kuna, Bakula, Welman i kilka innych to kwintesencja lansowanego dzisiaj modelu "prawdziwej kobiety" sa "cudne" :>

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2012 14:58:51 przez Duracel
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#36] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Obyście razem wytrzymali do końca OK
[#37] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Wszystkiego najlepszego!!!

My w październiku będziemy obchodzić 4 rocznicę ślubu. A przed ślubem byliśmy razem jeszcze 7 lat :D czyli już 11 lat razem OK

"Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze.
Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."

Te dwie ostatnie linijki najważniejsze ;)
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#40] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Szczęścia, radości i w ogóle wszystkiego najlepszego, Benedykcie!
Trzym się i nie daj się. Mam nadzieję, że Twoja małżonka nie wyniesie Twoich Amig do piwnicy i nie odetnie Cię od PPA

Serdeczności serdeczne
Des
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#42] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #29

Dobre :)
[#43] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Duracel, post #34

Jak to czytałem to popłakałem się .... nie, nie dla tego że tak jest, tylko ze śmiechu
Masz talent, moja żona uznała że powinieneś pisać felietony.

A mnie jeszcze brzuch boli ze śmiechu...
[#44] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Fiu fiu fiu... Gratuluję i życzę żeby po było tak jak to sobie wyobrażacie przed. :) Uściskaj Szanowną Resztę od starego dziada MDW. :)
[#45] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#46] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#48] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Najlepszego na nowej ścieżce
[#49] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Szczęścia i zdrowiaOK
[#50] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ładny ten Kościół i wokół niego :) Do ślubu 10 dni, stres jest? :) Słyszałem, że niektórzy się stresują :)
To zdjęcie wymiata :)
http://www.wawrzyniec.com/components/com_xgallery/helpers/img.php?file=/kosciol/20.jpg

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 19:39:03 przez parallax
[#51] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Benek to już tuż, tuż - czyli Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.

Mam nadzieję że pogoda dopisze, a kościołek jest bardzo ładny/drewniany. W sumie moje okolice i nie raz się tam bywało;P - ale raczej pozwiedzać

Może mi się uda wyrwać i porobić parę fotek z ukrycia ;P
[#52] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

No to ja też krótko i zwięźle "Wszystkiego najlepszego" mimo, ze masz czasem dziwne humory
[#53] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@pekdar, post #43

Pisalo sie kiedys to i owo, tu i owdzie ;)
[#54] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem