[#1] Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)
Powitanie...
...jako, że mój brat kiedyś tam coś napomknął przy okazji AmiWigilii odnośnie zorganizowania spotkania, temat więc powraca.

Lokalizacja pozostałaby ta sama:
Boszkowo

Można nawet nocować, dookoła jest pełno miejsc noclegów czy choćby pól namiotowych
Okolica piękna.. a i sale na amigowanie by się znalazło.

Pytanie zasadnicze, kto by się na to pisał? Jeśli większa liczba osób to można by było coś takiego przedsięwzięć... Przewidywalny termin to początek sierpnia.

Co o tym sądzicie? Byłby to swego rodzaju rewanż za AmiWigilie.
[#2] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Heh, niezła miejscówka :) 30 km ode mnie. Jak nie ma bana dla "scenowych hoolsów" to kto wie, może i bym nawet wleciał :) (jeśli impreza odbędzie się do 10 sierpnia)
[#3] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Chętnie.
[#4] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@slay, post #2

Wczoraj przejeżdżałem przez Wolsztyn, to raptem z 20km ode mnie ;)
[#5] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Piszę się.
[#6] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

200km ode mnie. Dałbym radę
[#7] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Ja mieszkam 100 km od Boszkowa, ale moja żona pochodzi z okolic Leszna i często jestem w okolicy, także z dużym prawdopodobieństwem pisałbym się na takie spotkanie. Miło by było zobaczyć jedną czy dwie znajome twarze z dawnych czasów :)
[#8] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

No dla mnie nie ma problemu, mieszkam chyba najbliżej i często tam bywam (18km), szczególnie jak jest ciepło :) Piszę się, zawsze coś nowego i bliziutko :)
[#9] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Fajna miejscówka, jest co tam robić panowie! :D Też nie mam daleko, więc obserwuję wątek.
[#10] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@superbonio, post #8

I masz 5km do mnie Kolego ;)

Cieszę się że jest takie zainteresowanie i myslę że coś z tego wyjdzie! OK
[#11] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

To kiedy imprezka?
[#12] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Ender, post #11

kiedy??
[#13] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Na razie jeszcze czekam na chętnych :) w przyszłym tygodniu pojadę załatwić sale, dzwoniłem ale kazano mi bezpośrednio przyjechać do właściciela. Więc więcej info pewnie w przyszłym tygodniu.
Chciałbym żeby to był weekend oczywiscie, pewnie sobota by pasowała?
[#14] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #13

Lipiec/sierpień?
[#15] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Ender, post #14

Napisałem kolego w 1 poście :) początek sierpnia OK
[#16] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #15

Miałem nagły nieprzewidywalny urlop, wróciłem wczoraj i dziś kontaktowałem się z facetem od sali. Niestety żąda sobie takiej sumy, że głowa boli. Ten tydzień więc spędzam na szukaniu alternatywy i dam znać konkretnie co i jak kiedy coś konkretnego się znajdzie.
[#17] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #16

Szukales może świetlicy w szkole lub remizie strażackiej?
[#18] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #1

Czy ktoś z okolic Bytomia jest chętny na wyjazd , chętnie bym się zabrał i dorzucił do paliwa.
[#19] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #16

Można również poszukać jakiejś sali wiejskiej. Koszta wynajmu zapewne nie będą wysokie, a miejsca dużo ;)
[#20] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@ITU, post #19

Jak będzie Slay i ITU to ja też!

P.S. Będą jakieś compoty? ;)
[#21] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Jazzcat, post #20


P.S. Będą jakieś compoty?


tak wisniowe 16- to procentowe..
[#22] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Jacol, post #18

Ponawiam pytanie , czy ktoś z Górnego Śląska jedzie na te spotkanie Amigowe ?
[#23] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Advesarius, post #16

Panowie, jeżeli nic nie uda się wskórać w tamtej okolicy, podsunęliście mi pomysł zorganizowania podobnego spotkania w mojej okolicy - u podnóża masywu Ślęży. W zasadzie mogę na teraz powiedzieć, że salę mamy na 99.9%, za niedużą (przypuszczalnie śmieszną) kasę. Jest też miejsce na pole namiotowe. Myślę też, że nie będzie problemu z załatwieniem dostępu do internetu. Okolica przepiękna: foto. Da się zorganizować zrzutę na np. czeskie piwo, da się zorganizować wypad na Ślężę... atrakcji moc :)
[#24] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@altcomputing, post #23

Byłem kiedyś w tych okolicach na zlocie motocyklowym i powiem wam że ten region jest naszpilkowany atrakcjami . ALT jestem cały za i proponuję żebyście się zgadali i razem coś fajowego zorganizowali . I to nie koniecznie jeden dzień .
[#25] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@altcomputing, post #23

W sumie to ja bym uderzył na jakiś zlot, ale taki bardziej rodzinny. Żeby nie było, że tata się bawi a reszta nie.
[#26] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Jacol, post #24

Jacol ja nie chciałbym kraść pomysłu, ale jeśli miałoby nic nie wyjść ze spotkania w Boszkowie/okolicach, to musiałbym szybko działać, póki jeszcze w miarę ciepło jest...
[#27] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@altcomputing, post #26

No i co w tym kierunku dalej się dzieje.
Jest już na zicher ustalona data wraz z miejscem ?
[#28] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Jacol, post #27

Czekam jeszcze, powiedzmy do poniedziałku. Jeżeli nic nie ruszy w temacie, zaczynam załatwiać u siebie.
[#29] Re: Wielkopolska (i nie tylko) łączmy sie! :)

@Ender, post #25

Wiesz, no, ciężko mi powiedzieć co możnaby zorganizować, z noclegiem to jedynie wchodzi w grę namiot albo karimata na sali... ale jeśliby ktoś załatwił spanko we własnym zakresie to w promieniu do 20km jest gdzie pospać. A potem atrakcje Dolnego Śląska czekają otworem - Ślęża, Sztolnie Walimskie, Książ, Wrocław, Zalew Mietkowski, Kościoły Pokoju w Świdnicy i Jaworze, no i Sudety - to wszystko jest blisko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem