kategoria: AmiZaduszki
[#1] Amizaduszki 2012
Będą? Nie będzie? Nie wiadomo?
[#2] Re: Amizaduszki 2012

@madman15, post #1

gdzie? Worcław czy jakieś zadu***e :P Jak Wrocław to wpadam z kubkami MorphOS i naklejkami na miniacze/powermaci!!
OK
[#3] Re: Amizaduszki 2012

@Paco, post #2

Worcław czy jakieś zadu***e

Największe zadu**e to przecież właśnie Wrocław . AmiZaduszki są w Krakowie.
[#4] Re: Amizaduszki 2012

@krashan_, post #3

A ja Ci dam!
[#5] Re: Amizaduszki 2012

@krashan_, post #3

Dokładnie! I mają jakieś wąty - każą Warszawie jakieś cegły oddawać.. Porabane miasto. Trochę bardziej niż Kraków. ^_^
[#6] Re: Amizaduszki 2012

@madman15, post #1

Parę miechów temu zapytałem Waliego7 czy się odbędą. Napisał że jak ustali co nieco z nowymi władzami instytutu to się odbędą. Ja w każdym razie przywlekę swój zadek.
[#7] Re: Amizaduszki 2012

@krashan_, post #3

Dobra Panowie - Kraków 2012 - AmiZaduszki - kubki wiozę! :P
[#8] Re: Amizaduszki 2012

@Paco, post #7

Ja jednak się nie pojawię...

...no ale moje kubki wciąż aktualne i naklejki...jak ktoś autem przez Żerków/Jarocin...to wpadówa do mnie i paczuchę do Krakowa bierze ok, racja
[#9] Re: Amizaduszki 2012

@madman15, post #1

Jakby były pod koniec listopada, to będę planował wyjazd. Bo np. w tydzień po gdańskim RetroKomp byłoby trochę za szybko...
[#10] Re: Amizaduszki 2012

@Paco, post #8

Dobra sprawa tak wyglunda...

mnie w Krakowie nie będzie...ale kubki i naklejlki czekają na zainteresowanie...jak wybuchnie termin...moi niepełnosprawni przyjaciele z pracy i ja zaczynamy produkcję ok 30 kubków i naklejek głównie na jabłko maca mini! Czekamy więc na wieści z frontu:

jaki termin!
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amizaduszki 2012
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amizaduszki 2012
[#13] Amizaduszki 2012 - update

@krashan_, post #9

No więc... Amizaduszki 2012 będą. Na 100%.
Jeszcze wczoraj byłem pewien, że 24 listopada (mi w zasadzie wszystko jedno, a Rafał wolałby ten termin). Ale dziś kilka osób (krashan, recedent) pisze, ze ten termin jest taki sobie. Więc zacząłem się zastanawiać nad 1 grudnia. To będzie na pewno jedna z dwóch sobót: 24 listopada 2012 lub 1 grudnia 2012.
Impreza odbędzie się w NOWYM MIEJSCU. Będzie to mały budynek należący do Kółka Rolniczego Wola Justowska (jestem jego członkiem - jest to ostatnie kółko rolnicze w obrębie Krakowa, aktualnie nie mamy ani jednego czynnego rolnika w składzie, ale 130 lat tradycji w końcu zobowiązuje :) ). Impreza będzie płatna - "co łaska ze wskazaniem na 5 zł" (niestety, trzeba zapłacić - zobowiązałem się, że zapłacę tyle ile uzbieramy). Czyli jak ktoś bardzo nie będzie chciał się dorzucić, to wejdzie za free. Nowe miejsce jest fajne - żadnych pracowników z probówkami w ręce, czy niezaplanowanych wykładów w tym samym czasie i miejscu (kto był na Amizaduszkach 2012 ten wie). Jest mikrokibelek w klitce obok, ogrzewanie za pomocą kominka - już kupiłem brykiety drzewne. Będzie bardziej kameralnie i zaduszkowo. Do tego okolica bardziej cywilizowana - kilka przystanków bliżej centrum, jest obok kilka spożywczaków, knajpa, cukiernia, sklep alkoholowy, gyros i szewc :) do wyboru - do koloru.
News na PPA i morphos.pl wkrótce. Będzie mapka, adres, zdjęcia okolicy i .... termin :)
[#14] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #13

O, 1.grudnia powinien mi pasować. Jeszcze jakby ktoś z okolicy jechał to bym się doczepił :)
[#15] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #13

Czy będą 24 listopada czy 1 grudnia - i tak mam pracującą sobotę . Mogę co najwyżej przyjechać i pomóc Wam sprzątać :D.
[#16] Re: Amizaduszki 2012 - update

@recedent, post #15

Pasują mi oba terminy, z lekkim wskazaniem na 1 grudnia.
[#17] Re: Amizaduszki 2012 - update

@krashan_, post #16

Czy to na pewno będzie Wrocław?
[#18] Re: Amizaduszki 2012 - update

@_arti, post #17

Kraków
[#19] Re: Amizaduszki 2012 - update

@krashan_, post #16

skoro recedent nie może, a krashan może (ja też mam lekkie wskazanie na 1 grudnia, ale skądinąd wiem, że Rafał ma silne wskazanie na 24 listopada), to robimy 24 listopada 2012. W KRAKOWIE.
[#20] Re: Amizaduszki 2012 - update

@Jenot, post #14

Ja jade jak zawsze ;)
[#21] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #19

Czyli 24 no to ja będe jak zawsze ;)
[#22] Re: Amizaduszki 2012 - update

@Drako^BB, post #21

Oczywiście, że będę, tak jak w zeszłym roku :)

Jeśli kumpel mi odeśle z Podkarpacia moją A1200, to przytacham. Poza tym, przyniosę też Efikę i lapka z Icarosem. Chciałbym też pokazać nową alphę Haiku R1 na PowerPC, o ile dogadam się z chłopakami i zbudują mi działający port :)

Inna sprawa, że jestem związany z krakowskim Hackerspace (jak ktoś nie wie, co to, to niech sobie poszuka) i rozmawiałem z nimi w sprawie tej imprezy. Jeszcze muszę dołapać Rafałą bądź Wally'ego, żeby mniej więcej obgadać, bo taka współpraca byłaby z korzyścią dla obu stron - my się chcemy wypromować, a zapewniamy zdjęcią, media coverage, czy nawet jakiś minisponsoring. Ogólnie, kwestia jest do przegadania.
[#23] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #19

Jak z siecią? będzie dostęp do netu?
[#24] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #13

1 grudnia byłbym. 24 listopada nie da rady.
[#25] Re: Amizaduszki 2012 - update

@pekdar, post #23

myślę, że będzie.... w najgorszym wypadku podepniemy się do sieci przez aero2
[#26] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #25

Cała flota Amig i innych pałerpiecowych stworów podpięta pod jeden router z modemem GSM?!
Jak ty to sobie wyobrażasz? :D A jak tam nie będzie 3G (odpukać)?
[#27] Re: Amizaduszki 2012 - update

@Skrzyp, post #26

A jak tam nie będzie 3G (odpukać)?

To będziemy lecieć po GPRSie :)
Ja prawdopodobnie się pojawię, na 90%

Efika 5200B + NV GFMX2 32MB + HDD 6GB 2,5"

Masz stareńkiego GeForce2 w Efice?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2012 11:59:20 przez waldiamiga
[#28] Re: Amizaduszki 2012 - update

@wali7, post #25

Tak offtopowo napiszę. też sobie zamówiłem Aero2. Fajna sprawa internet za free na 2 lata bez limitu transferów. Szału co prawda nie ma po to tylko 512kb ale darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy.


Benedykt Dziubałtowski
[#29] Re: Amizaduszki 2012 - update

@waldiamiga, post #27

To będziemy lecieć po GPRSie :)


Ta, HSCSD i dzwonimy, żeby oldschoolowo było. Jeszcze pamiętam, jak przez to gry z "gazetek" za 2,44 ściągałem, a sam koszt pobrania był większy :D

Masz stareńkiego GeForce2 w Efice?

Stary, ale jary :) Mam jeszcze Radeą 9200 SE, ale on jest wysokoprofilowy, więc trzeba się nieźle namęczyć, żeby wpiąć pod to gniazdko od prądownika. Inna sprawa, że na razie nie mam co na tę Efikę wrzucić (w sensie systemu, ledwo co dostałem i nie mam jakoś czasu przysiąść), więc na imprezie się możemy pobawić.
[#30] Re: Amizaduszki 2012 - update

@Benedykt Dziubałtowski, post #28

Tak offtopowo napiszę. też sobie zamówiłem Aero2. Fajna sprawa internet za free na 2 lata bez limitu transferów.

Ja używam już od ponad pół roku, warto było wydać te 27zyli , ostatnio dosłali mi nową kartę sim. Tylko to rozłączanie co godzinę zdeka denerwuje.

W odpowiedzi na #29

Inna sprawa, że na razie nie mam co na tę Efikę wrzucić (w sensie systemu, ledwo co dostałem i nie mam jakoś czasu przysiąść), więc na imprezie się możemy pobawić.

Tak, pobawimy się - zainstalujemy MorphOSa 3.1 :)....Jeśli weźmiesz tego Radeona.
Ja swoją sprzedałem w zeszłym tygodniu, w tej chwili jest już pewnie u nowego właściciela, a ja zyskałem fundusze na licencje dla PowerBooka.





Ostatnia aktualizacja: 15.11.2012 14:46:36 przez waldiamiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem