[#1] 1% dla naszego kolegi (PIT)
Witam, jestem ślepy chyba... albo i nie?

Czy można zamieścić informacje na temat KRS abym mógł i pewnie nie tylko ja odliczyć 1% dla Naszego kolegi SirLEO?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2013 19:49:59 przez BomberMAX
[#2] Re: 1% dla naszego kolegi (PIT)

@BomberMAX, post #1

Ja w celu znalezienia KRS SirLeo użyłem po prostu Google. Jednak widzę, że po zmianie serwera strona sirleo.ppa.pl nie działa..

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2013 20:00:42 przez pampers
[#3] Re: 1% dla naszego kolegi (PIT)

@pampers, post #2

Hmm, u mnie strona SirLeo działa... ale na wszelki wypadek wkleję tutaj informacje na temat 1%:

"Jak przekazać 1% podatku?
Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać:
KRS: 0000037904

W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE można uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać swój 1%. Tu należy wyraźnie wpisać: numer członkowski, nazwisko i imię podopiecznego: 14330 Żegleń Krzysztof oraz zaznaczyć Wyrażenie zgody."
[#4] Re: 1% dla naszego kolegi (PIT)

@gorzyga, post #3

Może poprawili, bo wczoraj nie zaskoczyła pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem