[#31] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #29

@Krencik
No to super! :) Myślę, że powinniśmy wziąć 15 osobowego busa :) Jest w tej chwili 13 osób + 1 ( rzookol na 90%).

@ michał_żukowski
Wyjazd z Chełma byłby w okolicach 7.00 rano. W Lublinie powinniśmy być parę minut po 8.00.
Powrót w okolicach 23.00 - 24.00. Chyba, że będziemy chcieli dłużej zostać ;) Wszystko jest do ustalenia.
[#32] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #29

Czyli wyjdzie ok. 1200 za wynajęcie.

Jeżeli będzie 15 osób to po 80zł wyjdzie.
Tanio, szybko i w miłym towarzystwie. Czego więcej potrzeba? ;)

Warszawo drżyj! Wschód nadchodzi!
[#33] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Sir_Lucas, post #31

PS: Przemek też jedzie ;))))
[#34] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Drako^BB, post #33

1. Flea
2. Sir_Lucas
3. Sand
4. Stony
5. Drako
6. Grzegorz G. [Magius]
7. Krencik
8. Taurus
9. Marta Krencik
10. Marta Martens
11. widelec
12. Chomer
13. Przemek
14. rzookol - wyjazd na 90%
[#35] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Sir_Lucas, post #34

No i ładna lista jak nic będzie się działo OK
[#36] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Sir_Lucas, post #34

Widzę, że lista rośnie. Dobrze by było abym tak koło czwartku najpóźniej piątku wiedział czy przekroczymy magiczną liczbę 15 osób, trzeba wtedy będzie zaklepać większego busa aby gdzieś nam w trasę nie pojechał :)
[#37] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #36

Z Chełma jedziemy o 7 z parkingu taksówek bagażowych (ten obok parku) dla ludzi z Lublina - postój na Ruskiej bądź na parkingu przy Placu Zamkowym konkrety podam najpóźniej w piątek w rozsądnych godzinach.
[#38] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #37

Ok. Czyli po 8 w Lublinie. Spoko.
[#39] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #37

Wzieliście mniejszego busa czy większego bo okazało się, że mogę jechać do Wawy z tym, że muszę wrócic kolo 17.00. Powrót mam już zapewniony, ale dojazd juz nie. Chetnie bym się zabrał o ile, jest ten wiekszy bus. Jak jedziecie mniejszym to juz sobie jakos poradze i dojadę jakoś inaczej.
[#40] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@michal_zukowski, post #39

Ten mniejszy może zabrać 15 osób. W tej chwili bez Ciebie jest 13 miejsc zajętych :)
Dwa miejsca są ciągle wolne. Myślę, że bez problemu się zmieścisz ok, racja
[#41] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Sir_Lucas, post #40

To gdzie i o której w Lublinie. Coś już wiadomo ?
[#42] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@sand, post #41

W Lublinie będziemy koło 8, zabierzemy was z przystanku MPK przy Novej, w trakcie jazdy do Lublina będziemy w kontakcie telefonicznym więc damy znać jak będziemy wjeżdżać do miasta. Bus to czerwony Sprinter o numerach LU 1478S.
[#43] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #42

Ok, w razie czego: jestem przysadzistym brunetem z wąsem, a w ręce będę miał ostatni numer Magazynu Amiga i piwo.
Do zobaczenia!

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2013 18:53:48 przez il_capitano
[#44] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #42

Dzięki za info. A wiemy o której wyjeżdżamy. Bo w Lublinie wieczorem gra "gowno" może bym się wybrał.
[#45] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@sand, post #44

Z wawy pewnie gdzieś w okolicy 20.00 :)
[#46] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Drako^BB, post #45

Zobaczymy, jeśli organizatorzy nas wcześniej nie wygonią to myślę, że 20 - 21 to max wyjazd.
[#47] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Sir_Lucas, post #40

Good

ps. jutro zamykają zamykają w Lbn skrzyżowanie Solidarnosci Warszawska. Dzis tam byly dosc powazne korki, miejmy nadzieje ze jutro rano nie bedzie tloku :)
[#48] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@michal_zukowski, post #47

To pięknie :) Widzimy się jutro OK
Panowie i Panie szykujemy dobry humor i pozytywne emocje

Warszawo - oto nadjeżdżamy.
[#49] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@michal_zukowski, post #47

A no okolo 17 był sajgon akurat wracałem z wawy :)

Ale jutro z rana myśle będzie lepiej ;)
[#50] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@il_capitano, post #43

Ostatni numer to ten z ładną dziewczyną na przedostatniej stronie z napisem "Do zobaczenia"? ;>
[#51] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Sir_Lucas, post #46

Jak to wygonią, mu w lutym nikogo nie wyganialiśmy, charytatywne sprzątanie partyplace to co innego, ale nikt się nie migał.
[#52] Re: Wyjazd na AmiWawę z Chełma

@Krencik, post #51

Następną imprezę robimy tutaj: http://nt.interia.pl/technauka/news-mars-one-rekrutacja-chetnych-do-zamieszkania-na-marsie-rusza,nId,957319 ,ale bądźmy solidarni piszemy się wszyscy, załozymy własną gorzelnię i browar i żadne marsjany nam nie podskoczą.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2013 22:23:52 przez Krencik

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2013 22:24:27 przez Krencik
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem