[#1] Amiga Retro Project
Jakiś czas temu zostałem poproszony o poprowadzenie imprezy (ma być cykliczna) z założenia integracyjnej. Grupą docelową nie jesteśmy tylko "my" jako społeczność, ale osoby, które miały kiedyś Amigi i mają okazję sobie przypomnieć "jak to jest". Info pojawia się późno, gdyż termin bardzo niefortunny i długo czekaliśmy, aż impreza zostanie klepnięta. Ostatecznie postanowiliśmy spróbować, więc jeśli ktoś nie wybiera się na Pixel Heaven - zapraszam ;).

PS. Bez własnych sprzętów, to impreza otwarta, za to w bardzo ładnym miejscu i ciekawym klimacie.

Więcej info tutaj:
KLIK

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 14:08:35 przez jw_amigowiec
[#2] Re: Amiga Retro Project

@jw_amigowiec, post #1

Fajnie- dużo się dzieje- tak trzymać OK
[#3] Re: Amiga Retro Project

@jw_amigowiec, post #1

Nie wiem kto to organizuje w Leśniczówce, ale dziwię się że nie poinformował o tym PPA...




Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 22:20:58 przez KJB
[#4] Re: Amiga Retro Project

@KJB, post #3

Lesniczowka - bluesowa knajpa legenda. Jezdzilem tam na KRZAK ReUnion Tour 2002 i inne koncerty z Gdanska. Milo ze wspieraja tez (jak blues) niszowe fascynacje. Pozdrow Leszka Windera od Piotrka z Gdanska :)

Powodzenia w zacnej inicjatywie. Zapraszamy tez na RetroKomp/LoadError Party 2013 w pazdzierniku do 3miasta :)

Sachy
[#5] Re: Amiga Retro Project

@jw_amigowiec, post #1

Więcej info tutaj:
KLIK

Szkoda, że ograniczasz się tylko do ludzi z twarzoksiążki.
Wiele osób (np. ja) konta na twarzoksiążce nie ma i nie zamierza mieć. Czyli linka sobie nie obejrzę...
[#6] Re: Amiga Retro Project

@stachu100, post #5

Nie wiedzialem, ze nie widza tego ludzie spoza FB. A pozne info? Bo ta impreza miala sie... nie odbyc, z uwagi na konfliktujacy termin. ;) Ale to 1 edycja, to ma byc przetarcie. Zamierzamy sprawic, by stalo sie to impreza cykliczna. Nastepnym razem bedzie wiadomo na conajmniej 2 miesiace wstecz! :) I oby juz nie kolidowalo z zadnym terminem! :)

@KJB - odzywalem sie go grxmrx, ale mialem dac info, gdy bedzie wiadomo, ze to 100% sie odbedzie... a wiadomo 3 dni... juz 2 przed terminem. ;)

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 00:59:28 przez jw_amigowiec
[#7] Re: Amiga Retro Project

@jw_amigowiec, post #6

Nie wiedzialem, ze nie widza tego ludzie spoza FB.


Widzą.
Ale jak ktoś woli ośmieszyć się skrytykowaniem bez sprawdzenia to tak zrobi.


Pozdrawiam
[#8] Re: Amiga Retro Project

@RadoslawF, post #7

To jest pierwsza strona z fb którą mogę zobaczyć bez zalogowania, bez kitu.
[#9] Re: Amiga Retro Project

@RadoslawF, post #7

Na smartfonie po kliknięciu na link mam stronę z informacją:
"
Najpierw należy się zalogować.Pobierz aplikację Facebook dla systemu Android i przeglądaj strony szybciej.

Adres e-mail lub numer telefonu

Hasło

Utwórz nowe konto
Nie pamiętasz hasła?
Problem z zalogowaniem?
Centrum pomocy

Polski ˇ English (US) ˇ Espańol ˇ Więcej…
Facebook Š2013
"
I nic poza tym.
Zaskoczony?

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 07:27:11 przez stachu100
[#10] Re: Amiga Retro Project

@stachu100, post #9

nie wiem jakiej przeglądarki używasz, ale np. w Chrome wybierasz "wersja komputerowa" i jesteś ;)
[#11] Re: Amiga Retro Project

@stachu100, post #5

Szkoda, że ograniczasz się tylko do ludzi z twarzoksiążki.

przecież strona jest publicznie dostępna. nie musisz mieć konta aby ją obejrzeć.
[#12] Re: Amiga Retro Project

@QkiZ, post #11

rzecz polega na tym, że na urządzeniach mobilnych przeglądarki domyślnie przedstawiają się jako mobilne... kto żyw będzie Ci chciał wcisnąć swoją aplikację do telefonu czy tabletu, albo pokazać serwis mobilny, jednocześnie zawsze jest opcja zmiany identu klienta na "komputerowego" i wtedy takie rzeczy się nie dzieją

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 08:43:36 przez Kilos
[#13] Re: Amiga Retro Project

@Kilos, post #12

Dobrze wiedzieć (przeglądarki na urządzeniach mobilnych)- ja też nie przepadam za TwarzoKsiążką :)
[#14] Re: Amiga Retro Project

@sachy, post #4

Osobiście go nie znam, więc nie będę z siebie głupka robił :P

Wieczorem tam podskoczę na jakieś 2 godzinki, się zobaczy :)
[#15] Re: Amiga Retro Project

@sachy, post #4

Leszek już nie prowadzi Leśniczówki od jakichś 3-4 lat...
Ktoś idzie dzisiaj do lasu? :)
[#16] Re: Amiga Retro Project

@KJB, post #15

Ja jestem :)
[#17] Re: Amiga Retro Project

@jw_amigowiec, post #16

Były dwa rzutniki, Amiga 1200/030 i SNES (chyba).
Szkoda że tam mało ludzi i że musiałem wyjść przed samym turniejem.
Fajnie się pykało w MK, Dynablaster, i SlamTilt :)
Do następnej amiimprezy w lesie OK
[#18] Re: Amiga Retro Project

@KJB, post #17

Bedzie kolejna edycja, wiecej sprzetu. :) Ludzi bylo malo, to fakt, ale na nastepna mam nadzieje, zbierzemy sie "calym forum" :D. Aha, to byl NES :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem