[#1] Wyjazd do Rzeszy...
Cześć.

Z wtorku na środę (25 na 26 czerwca), około godziny 23.00 - 24.00, planowany jest wyjazd do Helmutolandii na wystawki (również elektronika, a tym samym może być i retro sprzęt). Wyjazd z powrotem planowany jest na 20.00 - 21.00 w środę.
I nie linczujcie mnie, bo pewnie część z Was chciałaby pojechać.
Mam wolne jedno miejsce w aucie osobowym więc jeśli ktoś byłby zainteresowany - zapraszam
Mieszkam ~20 km na północ od Poznania, więc będę na pewno przejeżdżał przez Poznań City, a trasa do Niemca wieść będzie przez m.in. Stęszew, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn, Zieloną Górę i dalej na zachód.

Warunek to:
- dowód osobisty z aktualną datą ważności (nie chcę mieć problemów przez osobnika, który zapomni lub nie będzie miał ważnego dowodu osobistego)
- możliwość odbierania / wykonywania połączeń w roamingu (chcę uniknąć sytuacji szukania kogoś po okolicy, bo zabłądził, poszedł na herbatkę do jakiegoś domostwa)
- drobne - euro(centy) na WC ;)
- własna szama
- dołoży się na ropę

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW lub gg:1882868

Pozdrawiam
Dominiq
[#2] Re: Wyjazd do Rzeszy...

@dominiqr, post #1

Mozna wiedziec ilu bylo chetnych z PPA?
[#3] Re: Wyjazd do Rzeszy...

@dominiqr, post #1

Lepiej powiedzcie, czy coś się udało znaleźć ;P
[#4] Re: Wyjazd do Rzeszy...

@selur, post #2

Z PPA nikt się nie zgłosił.
Trzeba przyznac, ze troche tego (wszelkiej masci elektroniki w tym retro) lezy do zabrania, ale poswiecic trzeba czas na chodzenie i przygladanie sie co w ogóle jest.
Widziałem kilka szt. 8-bitowców i osprzętu do nich. Padający deszcz, tym samym zalany/przemokniety sprzęt nie nadawał się do użytku więc nie fatygowałem się nawet, żeby to to brać.
Inną sprawa jest to, ze deszcz zniechecil troche Helmutow, zeby w ogole wyniesc niepotrzebne rzeczy przed chate...
[#5] Re: Wyjazd do Rzeszy...

@dominiqr, post #4

A Niemcy musza tego miec w chatach. Widzialem ostatnio na Youtube filmik jak goscu pokazal swoj spory pokoj i chodzil z kamera i pokazywal, sprzetu na porzadnego busa bylo i gier oryginalow na drugiego....
To jest roznica w zarobkach, kupuja dzieciom, dzieciaki wyrastaja, odchodza z domu a sprzet i inne rzeczy zostaja na wystawki...
W Anglii w CEXie sam widzialem plastikowe pudlo do ktorego ludzie wyrzucaja nic nie warte gry. Pudlo z kartka PECYKLING BOX
[#6] Re: Wyjazd do Rzeszy...

@Voyox, post #5

Gdyby ktoś jechał na wystawki do Niemiec jestem chetny prosze o info
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem