[#1] Brak integracji w WLKP
Z racji tego, że w wielu zakątkach naszego pięknego kraju, są organizowane dosyć często zloty retro maniaków, wpadłem na pomysł aby takie spotkanie zorganizować (wspólnymi siłami z ludźmi z okolic) również w Wielkopolsce, (najlepiej w Poznaniu). Niekoniecznie ze sprzętem, może to być zwykłe spotkanie przy piwku, wszystko jest uzależnione od tego ilu będzie chętnych i jakie będą wymagania.
Wszystkich zainteresowanych proszę o wypowiedzi.
[#2] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #1

bez sprzętu to nie jest TO
[#3] Re: Brak integracji w WLKP

@madwawa, post #2

Może być też ze sprzętem.
[#4] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #3

Jestem za, jedno małe "ale". Poznań ostatnio rozkopany a mają go rozryć jeszcze bardziej, więc miejsce gdzieś na obrzeżach.
[#5] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #1

Troszke daleko od znienawidzonego przez mnie dzieki PBG Poznania - w Katowicach ostatnio fajne miejsce otwarto na takie spotkanie

link
[#6] Re: Brak integracji w WLKP

@Ender, post #4

Fakt, dużo jest remontów, ale do samego Poznania jest więcej połączeń niż do innych miejscowości.
[#7] Re: Brak integracji w WLKP

@rzeznik666, post #5

rzeźnik nie możesz się gniewać na firme np PBG :) to nie firma winna ze pracują tam debile
[#8] Re: Brak integracji w WLKP

@madwawa, post #7

W sumie masz racje, zreszta nie ma co odbiegac od tematu, odcialem sie od tego pempka wlasnie, nie ma co roztrzasac historii, chociaz z drugiej strony ppa to portal troche historyczny jest
[#9] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #1

Jeśli doszłoby faktycznie do takiego spotkania, to pewnie wpadłbym z Dolnego Śląska, z jakąś małą ekipą.
[#10] Re: Brak integracji w WLKP

@altcomputing, post #9

Poczekamy kilka dni za innymi wypowiedziami
[#11] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #10

Tysz bym wpadł z koleżankami ok, racja
[#12] Re: Brak integracji w WLKP

@_arti, post #11

Zależy kiedy... ale też mógłbym swoje zabrać ;)
[#13] Re: Brak integracji w WLKP

@Tom Rain, post #12

Połączenie PKP masz dobreOK
[#14] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #13

ale jak tyle panienek z osprzętem zabrać PKP? ;)
[#15] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #1

[#16] Re: Brak integracji w WLKP

@slay, post #15

fakt, tamten temat umarł, więc założyłem nowy
[#17] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #1

Jestem chętny oczywiście z przyjaciółką

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2013 21:59:41 przez Jacenty
[#18] Re: Brak integracji w WLKP

@Jacenty, post #17

Jesli Poznan lub okolice to wpadam z Gniezna z jeszcze 2 kolesiami amigowcami mamy tylko lub az 50km :)
[#19] Re: Brak integracji w WLKP

@francdt, post #18

Widze, że zainteresowanie jest, trzeba powoli zacząć szukać jakiegoś miejsca.
[#20] Re: Brak integracji w WLKP

@francdt, post #18

Jesli Poznan lub okolice to wpadam z Gniezna z jeszcze 2 kolesiami


Zabrzmiało troche jak kryptoreklama członów Młodzieży Wszechpolskiej lub kiboli Ruchu Chorzów tylko troche kolesi mało ;)

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 20:03:12 przez dominiqr
[#21] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #19

Szukaj lokalu, obstawiaj termin, jak będzie pasował to zorganizujemy małą ekipę ze Wschodu. Oczywiście licząc na rewizytę ;)
[#22] Re: Brak integracji w WLKP

@Jenot, post #21

tylko nie Poznań oblesne dziadowskie miasto bez obrazy ! smród spalin chałas i zgiełk dziury na drogach i ogółem syf
lepiej gdzieś na obrzeżach Poznania z dala od ludzi i tego społecznego zgiełku Amigowcy muszą mieć cisze i relaks w końcu ich maszyny to dorosłe osobniki
[#23] Re: Brak integracji w WLKP

@Jenot, post #21

Już od kilku lat się do Was wybieram, ale cały czas za dalekooooooo...... i nie ma z kim:(
[#24] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #23

Bo trzeba by się skrzyknąć.
[#25] Re: Brak integracji w WLKP

@Ender, post #24

A jak się w końcu ktoś pojawi, to pogoda nie dopisuje...
[#26] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #25

Fakt zima lubi płatać figle.
[#27] Re: Brak integracji w WLKP

@Ender, post #26

Zima zimą... ale na naszego Retro Kompa / Load Error'a byśta wpadli ;)
[#28] Re: Brak integracji w WLKP

@Tom Rain, post #27

Jak ktoś bedzie chetny to w kilku można
[#29] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #28

Ja jade na dwa party do Łodzi i do Gdańska tutaj z Gniezna jada jeszcze 2 osoby Maxsoft oraz DJ.Metalo jest jeszcze jeden amigowiec z okolic Gniezna Schreder ale nie mam z nim kontaktu wiecej nas w Gnieźnie nie ma lub sa ale sa nieaktywni i sie ukrywają :)
[#30] Re: Brak integracji w WLKP

@francdt, post #29

To dajcie znać, z chęcią się zabiorę:)

Co do party w Poznaniu, szukam już jakiegoś miejsca, ale nie mieszkając w Poznaniu może być z tym kiepsko...
Zobaczymy

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 19:08:32 przez Skiba
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem