[#1] Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)
Witam serdecznie... jakieś 2 tyg. temu pisałem tu o pewnym pomyśle. Zacząłem coś powolutku dłubać i choć kiepskim webmasterem jestem wersję 0.001 alfa już mam. Postanowiłem zrobić amigowa retro telewizje 24/7 :) - na razie to pierwsze kroki więc wybaczcie lamerskie dzieło, ale już coś tam działa. Założenie jest takie , że na nieskomplikowanej stronie będzie okno TV z wszystkim co uda mi się na temat amigi wyszukać - ot wszystko w jednym miejscu. Poza tym programy podcastu autorskiego oraz mam nadzieje Wasze materiały np. z testów softu czy sprzętu - coś tam kamerkami sobie nagracie i mi zapodacie. Do tego raz na tydzień onlinowa MATA (czyli knajpka) gdzie na czacie (jest już pod oknem TV) tekstowo oraz max 12 osób audio - wideo możemy sobie dyskutować na jakieś ustalone tematy, oglądać dema (można interaktywnie poszczać) , a nawet zrobić zdalne copy party.... Ja mogę to nawet jako program amigowej Tv nagrać. Wszelka Wasza aktywność i pomoc wskazana... jak mówię, traktuje to jako hobby i chętnie się w czasie wolnej nostalgii pobawię. Możemy w tej TV nadawać co tylko podeślecie, ja technicznie już się w streamingu obeznałem a i powoli stronkę ucząc się jednocześnie jej robienia zbuduję fajniejszą - nie skomplikowaną - ale fajniejsza :) CO WY NA TO???

A .... na razie to moje dziełko stoi testowo tutaj: www.amigatv.freeiz.com
[#2] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #1

Niegłupie. Jakby co, mogę się dołączyć w miarę wolnego czasu.
[#3] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #1

Muszę przyznać że jest to interesujące ... . :)
[#4] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #1

Właśnie testuję, interesujące i inspirujące, czat + TV daje radę.
[#5] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #1

Co ile czasu leci to samo?
[#6] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #1

Dla mnie bomba!

Fajnie bedzie popatrzec jak ktos bedzie w cos grac na broadcastingu :) Akurat chcialem dzisiaj pograc w Pang, ktos chce pokibicowac? :)
[#7] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@alt_, post #2

Na razie potestujcie czata pod oknem TV na dole strony, ja pododaje grafike, jakąś ramówkę, pomyslę też o autorskich programach , gameplaych na żywo itd

Narazie ustawiam soft do transmisji live w okienku TV. Chyba sie zdecyduje na open brodcasting system. Ale Xsplit tez fajny...
[#8] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@11111olo, post #5

na razie wgralem ok 30 min

bedzie wiecej na razie test :)
[#9] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #1

Świetny pomysł szeroki uśmiech Popieram i trzymam kciuki za rozwój projektu
[#10] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@Jacenty, post #9

Włazić ludzie! :)
[#11] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@xtro, post #7

Bez konta na FB czy Twiterze się nie da?
[#12] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@rePeter, post #11

Jako "guest" możesz się zalogować, ja się tak zalogowałem bez fb i twittera.
[#13] Re: Mój pomysł na niedrogie hobby i integrację - AMIGOWA TV :)

@adam_mierzwa, post #12

tak jest Guest potem sie nazwać i START BROADCAST nadajemy, FB sie wpycha ale to niestety urok darmowego konta
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem