kategoria: AmiWaWa
[#1] Amigowcy z częstochowy i okolic.
Witam, chxiałvym śię dowiedzieć czy w częstochowie i bliższych lub dalszych okolicach ktoś z amigowców mieszka? Jezeli uzbiera się pare osób, to może uda nam się zorganizować jakiś zlocik?(lokalu nie zorganije niestety...)
Ps: Sorry, zła kategoria, mógłby jakiś miły mod przenieść do głównej kategorii spotkań?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 23:05:37 przez redstonecraftpl

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 23:09:21 przez redstonecraftpl
[#2] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@redstonecraftpl, post #1

[url=sacp.ppa.pl]link[/url]
[#3] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@WojT_GL, post #2

Aha, czyli raczej nici ż pomysłu. Ale jest ktoś z częstochowy?
[#4] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@redstonecraftpl, post #3

Ale czemu nici ;) przyjezdzaj na nastepny sacp i zobacz jak jest ;) a z czestochowy chyba ktos jest i lokalnie tez mozna pewnie u was zrobic ;) ale zlotow tyle w calej Polsce ze ciezko jezdzic na wszystkie ;)
[#5] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@WojT_GL, post #4

Hehe, no ludziom się chce to robią
Z tego co wiem, to z czestochowy jestem ja(no i moj wój ale on niema narazie ami) i flops z okolic.
[#6] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@WojT_GL, post #4

SACP ma chwilową, wakacyjną przerwę (nastąpiło pewne "zmęczenie materiału" chyba), niemniej po wakacjach powróci. Zapraszamy, daleko z Częstochowy nie ma.
Tylko ostatnio się powoli problem lokalowy robi - sala na dobrą sprawę niewielka, a ludzi coraz więcej... :)
A, spod Częstochowy często Flops się pojawia.

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 10:10:57 przez madman15
[#7] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@madman15, post #6

(nastąpiło pewne "zmęczenie materiału" chyba)


Ja słyszałem, że podobno flaczki z menu wyleciały...
[#8] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@redstonecraftpl, post #5

Ja mieszkam blisko Częstochowy i podjazd w dowolne miejsce w Częstochowie zajmuje mi od 15min-30min szeroki uśmiech więc ogólnie w lato jestem otwarty na propozycje zlotów.
Jest jeszcze CJWarlock i podobno jeszcze jedna osoba z PPA, której ksywki nie mogę sobie przypomnieć. Był jeszcze jeden gość z PPA w okolicy, ale jakieś dwa lata temu sprzedał przyjaciółkę :-/
No i kawałek dalej od Częstochowy, jest jeszcze moich dwóch kumpli, których znam od lat '90 i nadal są dość aktywni, pewnie by przyjechali. Części ludzi nie ma nawet na PPA, ale jakby się wszystkich udało zmówić, to z Czewy i okolic nazbiera się spokojnie z 30 osób, które nadal bawią się Amigą. Ale na zlot, jak się uzbiera 10 osób to będzie duży sukces.

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 22:11:02 przez flops
[#9] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@redstonecraftpl, post #5

Ja z Myszkowa pochodze, potwierdzam to co pisza koledzy powyzej - warto sie na SACP wybrac, daleko nie jest a impreza z gornej polki :)
[#10] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@redstonecraftpl, post #1

Amigowcy z częstochowy i okolic...


...módlcie się

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 21:21:40 przez Duracel
[#11] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@Duracel, post #10

@up hehe
@flops a podwiozlbys 2 osoby na sacp? ;d
[#12] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@redstonecraftpl, post #11

Nie ma problemu. Pewnie będę jechał sam, a do samochodu wchodzi max. 5 osób.
[#13] Re: Amigowcy z częstochowy i okolic.

@flops, post #12

No to super, jeszcze obgadam to z osobą ewentualnie jadącą
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem