kategoria: AmiWigilia
[#1] AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne
Rusza incjatywa zadawania pytań gościom podcastu. Na pierwszy ogień idzie ITU, czyli "RetroAmi". Z racji, że będzie mi wygodniej zebrać pytania w jednym miejscu, zapraszam na mój blog, gdzie możecie zostawić pytania w komentarzach. Oto link do posta: http://radzikpl.blogspot.de/2014/11/wywiad-z-wascicielem-sklepu-retroami.html szeroki uśmiech

Poza tym, chciałem zakomunikować szeroki uśmiech, że wszelakie linki, materiały itp. do określonych odcinków podcastu, będę też głównie publikowanie na blogu radzikpl.blogspot.com, gdyż po prostu szybciej i łatwiej mi się wrzuca aktualności niż na oficjalnej stronie podcastu. Life is brutal, ale aby uaktualnić stronę AmiWigilii muszę rzeźbić w HTML, a na blogu to jest po poprostu szybki wpis...

Jednocześnie, planuję ulepszyć stronę podcastu, aby było więcej informacji o podcast jako taki oraz o opublikowanych odcinkach.
[#2] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #1

Cześć Radzik,

Pomysł fajny. Ale czemu nazwa AmiWigilia? :) a jeśli chodzi o samą nazwę, organizujemy AmiWigilie w tym roku?

P.S. Mam rodzinę w Salzgitter więc jakby co nie wymigasz się w tym roku że jesteś daleko, bo Cię znajdę i ściągnę :D
[#3] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@BomberMAX, post #2

No tak sobie z tą nazwą wymyśliłem... Była strona, było logo. Zobaczymy, teoretycznie zawsze można to zmienić.

Salzgitter to blisko mnie. ;) Nie powiem, impreza by się przydała, ale słabo to widzę. Nie mam nawet kontaktu z Glonem, który sporo ogarniał również (no i miał trochę potrzebnego sprzętu). Nawet nasz lokal, nie wiem czy jeszcze jest, ale jeśli nawet, to jest nowy właściciel, raczej nie skory goszczeniu imprezy.
[#4] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #1

Oczywiście dałem d... i nie można było komentować bez konta Google. Teraz już można, sorry dla wszystkich.
[#5] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #4

Z racji tego, że mam plan rozszerzyć podcast poza nasze "hermetyczne" środowisko, zrobiłem fanpage na facebook AmiWigilii, więc gorąco zachęcam do polubienia strony, celem pomocy promocji na szeroką skale.

Link: https://www.facebook.com/amiga.podcast
[#6] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #5

I jak tam radzik, kiedy nowy odcinek?
[#7] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@slay, post #6

Nagrany już jest od dawna, muszę go jednak zmontować. Myślę, że na dniach powinienem odcinek 3 upublicznić. szeroki uśmiech
[#8] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@slay, post #6

[#9] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #8

I gdzie te pytania zadawac?
[#10] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@selur, post #9

Kolega podał link, no tom wlozł. A tam straśnie dużo tykstu było, alem przeczytoł. No i jak woł stoi:

Pytanie powinno znaleźć się w komentarzu oraz opatrzone być ksywką/imieniem itp.


Tak se myślę, że pewnie pytanie powinno się znoleźć w komentorzu, aleć pewny ni jestem.
[#11] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@recedent, post #10

Ot tak po prostu, bez zadnych zabezpieczen ??

A jak np. zadam pytanie w stylu
"Witam tu Holdys: za ile moge opchnac myszke z boingballem do Amigi Łan?" pomysł
[#12] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@selur, post #11

Nie fisiuj, ino zadawaj pytanie jak chcesz pomysł
[#13] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@selur, post #11

Ot tak po prostu, bez zadnych zabezpieczen ??


No popatrz! Gdzieś tam, poza PPA ludzie są jednak dorośli. pomysł
[#14] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@_arti, post #13

"Gdzieś tam, poza.."

konstelacja Oriona?

btw. na stronce jest juz pare wpisow
"Ten komentarz został usunięty przez autora"
[#15] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@selur, post #11

Takie pytanie zapewne zostanie pominięte, aby zadać inne ciekawsze lub sensowniejsze. szeroki uśmiech Czas nagrania nie jest z gumy, poza tym gość nie jest zmuszony na wszystkie pytania odpowiedzieć.
[#16] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #15

Proste i wstępne pytanie? Jeśli miałaby się odbyć AmiWigilia w Poznaniu 20 grudnia, czyli w sobotę to kto przyjedzie? szeroki uśmiech

Chodzi o to, że trzeba lokal itd. załatwić/potwierdzić.
[#17] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #16

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[#18] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #16

Heh, tydzień wcześniej będe w Poznaniu na DKiG OK
[#19] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@_Skiba, post #17

TAK TAK.. motywacja zaistniała żeby odbić nieudane Boszkowo, Radzik ma świetne kontakty - a ten kontakt ma super możliwości i też kontakty :P m.in. do świetnej lokalizacji i wszystkiego co z tym związane, więc piszcie jak najszybciej i zgłaszajcie się - żeby wiadomo było ile ludzi przyjdzie.
Zresztą co tu dużo pisać - PROfesjonaliści=stara ekipa z nich od AmiWigilii :)

Także zgłaszać się a na pewno wszystko wypali.

BTW
już na wstępie z góry - dzięki radzik&GLn !!

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 16:57:49 przez BomberMAX
[#20] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #16

Chciałbym być, ale ostatnio coś mam pecha, więc nie wiem, czy obiecać, że będę, bo później głupio wychodzi. A przy okazji to ma być jakieś nowe miejsce? Jakiś parking w pobliżu?
[#21] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@Ender, post #20

To jest nowe miejsce to Meskalina, w samym środku Poznania, właściwie przy ratuszu. Tak więc parking to może być problematyczny. No ale jak się poszuka to auto można bez problemu gdzieś zostawić.

Ponad to GLn się odgraż, że ma sporo miejsca (zresztą jak zawsze szeroki uśmiech), więc temat noclegu powinien być ułatwiony. Poza tym mamy kontakty , więc hostele po taniości też są dostępne. Tak więc chodzi o to, czy ktoś chce przyjechać, by sens było to robić. Wiem, że wyszło to nagle. Głównym pomysłodawcą reaktywacji jest BomberMAX, można powiedzieć, że zmotywował starą ekipę w ostatniej chwili.
[#22] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #15

I jeszcze jedno. Bo mam gorący okres nagrywania (jednak nie publikacji, sorry) podcastu z goścmi, zapraszam do zadawania pytań do Adama Zalepy: http://radzikpl.blogspot.de/2014/12/wywiad-z-adamem-zalepa-pytania.html

Z Mufą odcinek jest już nagrany, więc pytań nie ma sensu zadawać, sorki Ender... na pocieszenie dodam, że większość zadanych pytań przez Ciebie i tak pojawiła się podczas naszej rozmowy.
[#23] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #22

Pytałem, bo może bym autem podjechał, autobus mocno irytuje w pewnym wieku.
Spoko, po prostu wstyd, że wiara robi taki chlew. Za chwilę nikt nie będzie chciał odpowiadać. A przy okazji do kiedy pytania do Adama?
[#24] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@Ender, post #23

Do piątku. Później przewiduje trochę odpoczynku od nagrywań i pytań. Trzeba będzie te wszystkie materiału przygotować i upublicznić.
[#25] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #24

Zadałem pytanie ale się nie pojawiło. Rozumiem, że trafia bezpośrednio do panelu?

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 22:14:09 przez _arti
[#26] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@_arti, post #25

Powinno działać... mi się żaden komentarz nie pojawił, nie dostałem też powiadomienia.
[#27] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@_arti, post #25

Jak widzę, komentarze działają.
[#28] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@radzik, post #27

Spróbuje dziś jeszcze raz.
[#29] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@_arti, post #28

W żaden sposób nie jestem w stanie zapostować komentarza. Ani przez konto G+ ani anonimowo
[#30] Re: AmiWigilia - podast - sprawy organizacyjne

@_arti, post #29

Dziwne, podeslij mi to go wkleję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem