[#1] Streaming na AmigaOS/MorphOS
Witam,

Skoro nie mogę być na AmiParty16 oraz SACP (bo są w tym samym czasie), pomyślałem o telekonferencji pomiędzy tymi dwiema imprezami.

Czy komuś udało się odpalić program pod OS4/MOS służący do streamingu? Niestety Skype oraz Google Hangout nie działają, ten ostatni głównie z powodu pluginu.

Ale znalazłem takie rzeczy
http://amigadev.free.fr/sonix/
http://www.amigaos.net/software/131/bigsister

Ktoś ma jakieś doświadczenie? Czy ten pierwszy program działa komuś? Ja niestety nie mam jak sprawdzić, co jednak planuję zmienić w tym roku.
[#2] Re: Streaming na AmigaOS/MorphOS

@DiskDoctor, post #1

Jeśli i tu i tam będzie internet, to najłatwiej 2 lapki (po jednym na imprezę) z windą i Skype.
BDW pomysł zajebiaszczy :)
[#3] Re: Streaming na AmigaOS/MorphOS

@DiskDoctor, post #1

Ty się tak nie rozpędzaj, zobaczymy jaki będziemy tym razem mieć internet - różnie z tym było. Generalnie ja na pewno będę mógł skorzystać ze Skype'a i Facetime'a wię problemu z komunikacją nie będzie. No i nieśmiertelny irc ;)
[#4] Re: Streaming na AmigaOS/MorphOS

@Jenot, post #3

Postaram się coś zorganizować na SACP. Chociaż swego czasu arti się śmiał że całą imprezę konfigurowałem a w końcu i tak się nie udało...
[#5] Re: Streaming na AmigaOS/MorphOS

@madman15, post #4

Hmmm, skąd ja to znam ;)
[#6] Re: Streaming na AmigaOS/MorphOS

@Jenot, post #5

Jakiś rok temu się nie udało(Było to AmiParty, a ja chciałem(i nie tylko ja) oglądać streama).
Miejmy nadzieję, że w tym roku się uda :P
[#7] Re: Streaming na AmigaOS/MorphOS

@madman15, post #4

U nas na rzeszowskich party 2014 netem zajmował się kol. pong777 i wszystko działało rewelacyjnie! Ponowne dzięki!

Ja pytałem o soft amigowy - może ktoś sprawdzi te linki?

Co do netu, ja (niestety) chyba będę musiał wziąć PC i będę miał HSxPA w telefonie (limit do 2 GB) oraz Aero2 (512 kbps). Jak coś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem